Nakládané šalotky s řepou na zimu. Recept s fotografiemi krok za krokem

V podzimní sklizňové sezóně se mnoho hospodyňek věnuje nejen tradiční ochraně, která se každoročně připravuje, ale také hledá zajímavé a čerstvé recepty. Jeden z těchto receptů a já se s vámi chci podělit. Pokud se nebojíte experimentování a usilujete o zlepšení v oblasti domácích přípravků, připravte se nakládané šalotky s řepou na zimu.

Díky tomuto receptu uvidíte, jak harmonicky jsou cibule kombinovány s řepou. Velké množství receptů a způsoby nakládání cibule zajistit jeho nalití marinádou vyrobenou ze soli, kyseliny octové a granulovaného cukru. S pomocí řepy se marináda stane ještě chutnější a získá krásnou červenohnědou barvu.

Připraven marinovaný konzervovaná cibule s řepou můžete hrdě podávat slavnostní stůl, protože je ideální pro masová jídla a alkoholické nápoje, které na něm budou. Podle tohoto receptu můžete vařit nejen marinovanou cibuli, ale také česnek, který se u řepné marinády projevuje velmi zajímavou chutí. 

Vařit nakládaná cibule s řepou na zimu docela jednoduše, pro to potřebujete:

  • Červené šalotky - 1 kg.
  • Řepa - 1 kus.
  • Cukr - 1 lžička.
  • Voda - 1 l.
  • Acetická esence - 100 ml.
  • Černé pepře - 1 lžička.

Nakládaná šalotka s řepou - recept

nakládané šalotky s řepou na zimu

Oloupejte červené šalotky a odřízněte přebytečnou část dopředu a dozadu. Při příchodu do Ruska z Dálného východu si šalotka rychle získala popularitu nejen ve vaření, ale také v medicíně. Jeho užitečné akce jsou popsány dokonce ve starověkých poznámkách ruských léčitelů a obyvatelé starověkého Rimaverili, že dává sílu a odvahu.

Zda je to pravda nebo ne, není známo, ale lze tvrdit, že prospěšné vlastnosti cibule jsou schopny překonat viry v těle, a proto lékaři tak často navrhují, aby byl zahrnut do stravy..

nakládané šalotky s řepou na zimu

Vložte cibuli do sklenic, posypeme několika zrnky černého pepře nahoře. Pro moření je zelenina pevně stlačena do sklenic, nejen proto, aby se šetřil prostor, ale také proto, aby byly lépe nasyceny marinádou.

nakládané šalotky s řepou na zimu

Začněte připravovat samotnou marinádu: k tomu je třeba přimíchat malé množství cukru do octové esence a vroucí vody. To je vše - marináda je zcela připravená.

nakládané šalotky s řepou na zimu

Opláchněte řepu, oloupejte je a nakrájejte na velké plátky. Řepa se v marinádách používá jen zřídka. Po namočení ve vuksu se stává jemnější a šťavnatější, takže marinády jsou vždy dobré.

nakládané šalotky s řepou na zimu

Nakládanou cibuli a řepu nechte několik dní strmý. Řepa uvolní šťávu a marináda zaujme zajímavou načervenalou barvu.. 

nakládané šalotky s řepou na zimu

Nakládaná cibule s řepou nenajdete v obchodech s potravinami a po vyzkoušení ve vašem vystoupení budou hosté a členové vaší rodiny vyjadřovat jednoznačné nadšení.

nakládané šalotky s řepou na zimu

Nakládáním několika druhů zeleniny najednou zabijete dva ptáky jedním milovníkem kamene - cibule s ní bude spokojená a milovníci řepy si ji mohou vybrat. Jak vidíte, proces moření je nejen velmi jednoduchý, ale také vzrušující, a poté, co jste se v tomto oboru jednou vyzkoušeli, budete každý rok připravovat domácí přípravy a vždy budete mít rezervovanou křupavou zeleninu, a to i v chladné zimě. Zveme vás také, abyste zjistili vše jemnosti vaření nakládané řepy

Nakládané šalotky s řepou. Fotografie

nakládané šalotky s řepou na zimu


Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané šalotky s řepou na zimu. Recept s fotografiemi krok za krokem