Nakládané červené cibule na zimu. Recept s fotografiemi krok za krokem

Zdálo by se, proč okurka na zimu, pokud je dobře uložený a svěží a můžete si jej koupit po celý rok? Nakládané cibulové recepty jsou však velmi populární a existuje vysvětlení. - nakládaná cibule velmi chutné. Člověk si musí pamatovat, jaké chutné cibulové kroužky v nakládaných okurkách nebo rajčatech.

Existuje mnoho způsobů, jak nakládat cibule nazimu. Navrhuji vám jeden z nejjednodušších a nejdostupnějších. Navrhuji marinovat červené šalotky. Na rozdíl od bílé cibule jsou sladší a méně pikantní. Kromě toho, pod vlivem kyseliny octové v marinádě, neztrácí svou schopnost chřipky, ale naopak ztrácí svou hořkost a je impregnována sladkokyselou marinádou.

Pro moření jsou ideální cibule malé velikosti, jejichž průměr nepřesahuje 5 cm. Nakládaná cibule stejně jako nakládaný česnek, dobře se hodí k masu a rybím pokrmům, i když někteří lidé ho preferují jíst přímo ze sklenice s kousnutím chleba. 

Pokud jde o dobu vaření, tento druh moření netrvá déle než půl hodiny, a proto potřebujete následující produkty:

  • Červené šalotky - 1 kg.
  • Ocet - 100 ml.
  • Cukr - 1 lžička.
  • Voda - 1 l.
  • Sůl - 1 lžíce lžíce 
  • Černé pepře - 1 lžička.

Nakládané šalotky na zimu - recept

nakládané červené cibule na zimu

Oloupejte cibuli, odřízněte přední a zadní stranu a opláchněte vodou, aby se odstranily všechny bakterie. Šalotci již dlouho získali srdce kulinářských odborníků za jejich nepřekonatelné vlastnosti. Má delší trvanlivost, má výraznější chuť, je šťavnatější než jeho cibulový protějšek. Přidáním šalotky do jakéhokoli pokrmu si můžete být jisti, že přidá aroma příchuť, aniž by utonula vůni jiných přísad.. 

nakládané červené cibule na zimu

Oloupanou cibuli vložte do malých nádob. Další výhodou šalotky je jejich malá velikost, díky které se rychle nakládají, navíc lze takové malé ovoce jíst celé.

nakládané červené cibule na zimu

Do každé nádoby přidejte několik černých pepřů. Je to dost ostré a hořké, takže je velmi důležité neposunout jej, jinak se ukáže, že marináda je příliš nasycená..

nakládané červené cibule na zimu

Začněte připravovat marinádu. Nalijte esenciální ocet do vroucí vody do hluboké nádoby, podle množství cibule.

nakládané červené cibule na zimu

Nyní přidejte lžičku cukru. V marinádě nebude cukr zbytečný, ale naopak mu poskytne příjemnou nasládlou chuť..

nakládané červené cibule na zimu

Nalijte koření ocet do nádob cibule. Utáhněte je pevnými víčky a umístěte je na chladné tmavé místo, aby se marinovalo. Zelenina je obvykle marinovaná za měsíc, ale cibule bude díky své odlišné struktuře připravena k jídlu za den..

nakládané červené cibule na zimu

Nakrájené plátky se nejčastěji marinují před podáváním masových pokrmů, zejména kebabů, a pokud jste velkým favoritem, marinujte celý shallok a pocítíte rozdíl. Můžete také připravit solenou cibuli na zimu. 

nakládané červené cibule na zimu

Připravuje se nakládané šalotky na zimu s rezervou, můžete ji kdykoli získat a nabídnout ji jako předkrm pro všechna jídla. Konzervovaná cibule uchovává se po dlouhou dobu, proto si můžete po letech uchovat jistotu, že nebude plesnivý a až do zimy si zachová svůj původní vzhled..

Nakládané šalotky na zimu. Fotografie

nakládané červené cibule na zimu

 Irina Malikhova 


Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané červené cibule na zimu. Recept s fotografiemi krok za krokem