Nakládané třešně v mátovém sirupu

Nepamatuji si takový plodný rok pro třešně, jako je tento. Obvykle jsem tento lahodný bobule ani nezavřel, protože jsem ho chtěl sníst, ale teď je toho tolik, že jsem ho musel sklízet ve velkém množství a různých receptech, z nichž jeden s vámi rád sdílím. Marinované třešně na zimu v mátovém sirupu je něco úžasného, ​​jeho chuť je obtížné popsat slovy nebo s něčím porovnat. Koneckonců, je to úplně nový recept, který jsem dostal úplně náhodou od svého přítele. Mohu říci, že jsem šíleně rád, že jsem to připravil, ačkoli jsem se rozhodl tento krok podniknout po dlouhou dobu, zdálo se mi, že kombinace přísad je příliš neobvyklá. Jednoduchý proces přípravy nakládaných třešní v mátovém sirupu činí přípravu velmi atraktivní příprava na zimu, a věřte mi, že nebude ve vašem sklepě příliš dlouho.

Povinné složky:
- 1 kilogram nakládaných třešní,
- 1,5 kilogramu cukru,
- 2-3 větvičky máty,
- 2-3 sklenice vodypotřebné ingredience
Nejprve si vyberte třešně. Je lepší to udělat ráno. Konec konců, ráno není počasí tak horké jako například v době oběda. Plody by měly být sbírány opatrně a pomalu. Měli byste okamžitě zahodit rozmazlené třešně, abyste ušetřili čas později.
Třešeň je vytržena, pojďme k dalším krokům. Třešně umývejte pod tekoucí vodou.
Pojďme to vyřešit a odtrhnout ocasy.umyjte třešně


pojďme to vyřešit
Umytou mátu vložte do misky.


rozložte mátu
Přidejte tam třešně a přidejte cukr.


přidat třešně


přidat cukr
Pak přidejte vodu a uvařte všechny ingredience..
Třešně vařte 20 minut.
Poté ji vložte do sklenic lžičkou, sbalte je víky. Pokud nevíte, jak se připravit jahody v mátovém sirupu, pak můžete použít náš recept.


šířit třešně
Tady je taková nádherně vypadající nakládaná třešeň v mátovém sirupu.
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané třešně v mátovém sirupu