Marinované cukety v sojové omáčce

Marinované cukety v sojové omáčce je rychlé zeleninové občerstvení, které nemusí čekat až do zimy. Může být vařen v malých porcích a uložen v lednici. Cuketa pro tento recept by měla být používána pouze mladá. Jejich kůže by měla být velmi měkká a semena by měla být také. Hrubé staré ovoce nebude za žádných okolností fungovat. Takže se je ani nepokoušejte rychle vařit marinované cukety.
Obecně lze mladé cukety nebo cukety konzumovat syrové, kořeněné kořením nebo dresinkem. Ale doporučuji vám připravit lahodné občerstvení, které vás určitě potěší. Hlavní přísadou marinády je sójová omáčka. Je to on, kdo dává salátu vynikající a tak příjemnou chuť..
Kromě této omáčky budete samozřejmě potřebovat i malou sadu produktů pro zvýraznění chuti. Ale recept je obecně rozpočet, velmi prospěšný pro sezónu naší oblíbené zeleniny. A tajemství rychlého moření je velmi tenký plátek ovoce.


Ingredience
Složení:
- cuketa - 1-2 ks. (kolik se vejde do nádoby)-
- petržel-
- ocet 9% - 1-2 lžíce.-
- sojová omáčka - 1,5-3 lžíce (chuť)-
- česnek - 1-2 zuby.-
- sůl - chipsy.-
- cukr - asi 1-2 lžičky (chuť)-
- pepřová směs paprik-
- voda - 1/2 lžíce.Nakrájejte cukety a dejte sklenici
Cuketu nakrájejte na plátky nebo na poloviny. Pro tyto účely můžete k čištění zeleniny použít nůž „hospodyně“. Naplníme půllitrovou sklenici plátky.


Přidejte česnek a koření
Přidejte sůl, cukr, pepř, nasekaný česnek.


Přidejte zelení
Nasekejte petrželku. Dali jsme to do sklenice.


Přidejte sůl a omáčku
Nalijte do sojové omáčky a octa. Nejprve přidejte ocet 1 polévková lžíce. Poté, když přidáme vodu, uslyšíme ochutnat, která složka chybí. A bude možné vylepšit chuť octem a sójovou omáčkou (přidal jsem asi tři polévkové lžíce, opravdu se mi líbí její chuť) a solí nebo cukrem, pokud se marináda ukáže být příliš kyselá.


Přidejte vroucí vodu
A teď by se toto všechno mělo nalít do 100 ml vroucí vody.


Směs
Pevně ​​uzavřete víko a důkladně protřepejte sklenici tak, aby marináda pokrývala všechny cukety. Nechte obrobek vychladnout v této podobě. A pak posíláme naše vynikající instantní cukety, aby vychladly v lednici po dobu nejméně 30 minut, nejlépe po dobu 2-4 hodin. Ukázalo se, že je neobvykle chutný!


Slouží ke stolu
To je moje krása. Další den cukety marinovaly ještě lépe a chutnaly mnohem lépe. Tak si můžete bezpečně připravit takový blank pro budoucí použití, takže bude stát v lednici. Sojová omáčka je zde opravdu velmi důležitá. Doporučuji, abyste si tento předkrm určitě vyzkoušeli.
Pokud chcete, můžete přidat odrůdu ve formě přidávání dalších bylin do receptu nebo k výrobě kořeněné cukety. Obecně je při přípravě marinády důležité vařit podle vašich představ. Někdo má rád kořenité, jiné sladké a jiné kyselé. Zvažte vše. Užijte si svůj vkus.

Přátelský
Podívejte se na podobné recepty

» » Marinované cukety v sojové omáčce