Originální cukety jako houby na zimu

Cuketa jako houby na zimu Je to originální předkrm, který prostě nelze ignorovat. Nabízíme vám několik receptů, abyste si mohli vybrat.

Cuketa jako houby na zimu
.
Oloupejte 2 kilogramy světle zelené cukety. Pokud jste si vzali mladé ovoce, nebudete muset semena odstraňovat, ale pokud jsou stará, musí být vnitřek očištěn. Kostky zeleniny. Omyjte malou hromadu kopru v chladné vodě. Nakrájejte 5 stroužků česneku na několik kusů. V smaltované nebo velké misce smíchejte lžíci soli, 3 polévkové lžíce. lžíce cukru, 120 g slunečnicového oleje ,? Umění. ocet lžíce černého pepře. Nechte výplň po dobu 4 hodin při pokojové teplotě. Nádoby sterilizujte víky. Naplňte je zeleninou, nalijte marinádu až na vrchol, umístěte do velkého hrnce na sporáku. Přiveďte k varu, sterilizujte po dobu 5 minut. Dbejte na to, aby se kapka vroucí vody nedostala dovnitř, jinak může obrobek kvasit. Obaly otočte, zabalte, nechte vychladnout.

Originální cukety jako houby na zimu

Naučte se a jak vařit hříbky.

Cuketa jako houby na zimu
.
Multicooker také poskytne neocenitelnou pomoc při vaření. Nastavte na něm funkci „Hasicí“, nechte ji 15 minut. Nádoby sterilizujte. Chcete-li to provést, můžete je jednoduše vložit do trouby a nechat je při 200 stupních. Obrobek rozprostřete horkým do sterilních nádob a dotáhněte víčky.
Připravte se a saláty na zimu bez sterilizace.

Uzená zelenina.
Aby bylo možné tuto zeleninu uvařit, nemělo by se ovoce nalévat do marinády, ale pouze dušené. Oloupejte ovoce, nakrájejte na kousky, poslat na pánev, smažte, dokud lehce zhnědne. Smažte v rostlinném oleji, odešlete do mísy s dalšími ingrediencemi, nechte několik hodin marinovat. Zvažte skutečnost, že polotovary jsou mírně drsné, ale o nic méně chutné. Samotný recept lze podle vlastního uvážení změnit - předkrm může být slanější, sladší, kořeněné atd. Nejlepší volbou je připravit několik sklenic různých přísad..

Originální cukety jako houby na zimu

Ujistěte se, že vařit a cuketové saláty.
A další lahodný recept.
Budete potřebovat:
- cuketa - 1 kg
- banda petrželky, kopru
- hlava česneku
- stolní ocet - 85 ml
- mletý černý pepř
- rostlinný olej - 2 lžíce. lžíce
- kamenná sůl - lžíce
- bílý cukr - 3 lžíce. lžíce

Originální cukety jako houby na zimu

Kroky vaření:
Nemusíte odříznout kůru od mladého ovoce - je již docela jemné a měkké. Ale bude muset být odstraněna ze starých a společně se semeny. Nakrájejte zeleninu na proužky. Oloupejte česnek, vymačkejte ovoce přes česnekový lis. Pepř, sůl, přidejte granulovaný cukr s aromatickým máslem. Jemně nasekejte hořkou papriku a čerstvé bylinky, přidejte k hlavní přísadě, nalijte octem, nechte hodinu. Uspořádejte polotovary do nádob, které je třeba předem napařit. Uzavřete také víčka. Sterilizujte, zeleninu opatrně odstraňte z vody, zaklopte víčka.
Podívejte se na podobné recepty

» » Originální cukety jako houby na zimu