Vynikající nakládané máslo na zimu - postupný fotografický recept na sklizeň hub

nakládaný hřib

Popis

Nakládaný hřib velmi obtížné zaměnit s jinými konzervovanými houbami. Faktem je, že ropný olej má již přirozeně velmi jemnou a slizkou strukturu, což neplatí pro jiné houby, a po konzervování se stává velmi něžným, doslova doslova tajícím v ústech.

Nejchutnější nakládané lesní houby jsou jen hřib, a proto se nejčastěji konzervují na zimu.. Některé hostesky také vyrábějí zmrazené přípravky z tohoto typu hub, což jim umožňuje vařit různá houbací jídla kdykoli.. Kromě toho doma můžete vařit spoustu chutných jídel z nakládaného másla. Patří mezi ně saláty, polévky a různé přílohy a dokonce i takový předkrm, jako je kaviár s houbami. Kromě toho mohou některé kvalifikované hostesky použít takovou konzervaci jako náplň, například pro výrobu chutných profiterol, koláčů a koláčů. Když máte v lednici sklenici takových konzervovaných hub, stačí si pod nimi ihned smažit brambory, protože v kombinaci s tím se takový hřib zdá chutnější.

V tomto podrobném receptu s fotografií marinujeme obyčejný hřib v plechovkách a doplňujeme je různými kořeními a kořením. Pokud jde o další odrůdy těchto hub, můžete pomocí technologických pokynů níže doma nakládat bílý hřib i jejich další typy.. Také některé hostesky je nakládají na zimu a v kombinaci s jinými houbami, čímž vytváří velmi chutný sortiment hub..

Vzhledem k tomu, že cena v obchodech s nakládaným máslem je poměrně vysoká, stojí to doslova nic, než je vařit vlastníma rukama. Kromě toho lze pomocí této jednoduché fotografie receptu bez sterilizace to udělat rychle a co je nejdůležitější - s vysokou kvalitou.. Takový skvělý hubový předkrm lze podávat jako samostatnou misku, která byla dříve ochucena olejem, octem a cibulí, jakož i další příloha pro maso a další kulinářská mistrovská díla. Hlavní věc je, že i lidé, kteří sledují jejich postavu, budou moci takovou jedinečnou konzervaci jíst, protože kalorický obsah těchto nakládaných hub je pouze 18 kalorií na 100 gramů produktu..

Pojďme tedy začít vařit!

Ingredience

 • Máslo 1 kg
 • Voda 2 lžíce.
 • Ocet 100 ml
 • Stolní sůl 2 lžíce l.
 • Granulovaný cukr 2 lžíce. l.
 • Vodní pepř 5 větví
 • Koriandr (koriandr) 1 lžička.
 • Česnek 1 ks.
 • Bobkový list 4 ks.
 • Rozmarýn podle chuti
 • Rostlinný olej 2 lžíce. l.

Kroky

 1. Za prvé, pro výrobu nakládaného másla doma, doporučujeme shromáždit všechny ingredience potřebné pro to na jednom místě. Kromě toho, že bude snazší vařit tímto způsobem, bude to mnohem rychlejší..

  vybereme ingredience

 2. Dále byste měli začít zpracovávat houby a první věc, kterou s nimi musíte udělat, je naplnit je velkým množstvím teplé vody po dobu šedesáti minut.. Nejprve je to nutné, aby veškerý odpad, který byl s nimi přinesen z lesa, spadl za ropu.. Houby by také měly být namočeny ve vodě, aby se později mohly snadno odstranit ze zbytečného filmu. Po jedné hodině je nutné se přímo vypořádat s čištěním oleje. Pomocí malého nože odškrábněte od nich nečistoty, které se během procesu namáčení nemohly dostat ven. Houby také pečlivě oddělte od filmu, který zakrývá jejich čepice.. To lze také provést běžným nožem.. Oloupané máslo vložte do velkého hrnce, nalijte na ně studenou vodu a položte na malý oheň. Jakmile se ingredience vaří, vyjměte je ze sporáku a vložte je do cedníku, který by měl být zakryt dvousložkovou tkaninou gázy..

  čistíme houby

 3. Nyní je čas začít vyrábět marinádu. Vezměte samostatnou nádobu, naplňte ji potřebným množstvím vody a poté ji zkombinujte se všemi kořením a bylinkami, které jsou nabízeny ve složkách tohoto receptu. Poznámka! Chcete-li vytvořit vynikající marinádu, mělo by se množství koření uvedené v receptu použít pouze na polovinu. Taková složka jako sůl v tomto případě však musí být vzata v plné výši. Vše, co musíte udělat s výslednou tekutinou, je uvést ji do varu. Poté by měla být hotová marináda zředěna octem a odstraněna ze sporáku..

  připravit marinádu

 4. Dále použijte zbytek koření a bylin a zakryjte dno sterilních sklenic.. K těmto přísadám také přidejte nasekané stroužky česneku.. Poté začněte naplňovat nádobu mírně chlazeným vařeným olejem. Snažte se dát houby do sklenic pevně, ale zároveň je nijak nezasahujte. V případě, že hřib narazí na poměrně velké velikosti, je také vhodné je předem nařezat na několik částí. Na houby položte dva listy vavřínu a poté vyplňte blanky horkou marinádou. Pokuste se s nimi úplně zakrýt veškeré máslo, aby později mezi nimi nebylo prázdné místo.. Poté zakryte polotovary požadovaným množstvím slunečnicového oleje. To je nezbytné pro kvalitní domácí konzervárenství..

  naplňte banky

 5. Poslední, co musíte udělat pro dokončení procesu vaření, je zapečetit houbové občerstvení víky. Poté by banky měly být umístěny na vhodné místo vzhůru nohama. Rovněž se doporučuje přikrýt polotovary přikrývkou, dokud nevychladnou. Po jedné hodině přeneste houby do sklepa k dalšímu skladování nebo je začněte jíst právě teď. Vynikající nakládané máslo, konzervované doma, připravené na zimu.

  příprava másla na zimu

  Dobrou chuť!


Podívejte se na podobné recepty

» » Vynikající nakládané máslo na zimu - postupný fotografický recept na sklizeň hub