Polotovary papriky

Přípravky z papriky na zimu mohou být velmi rozmanité, často jsou papriky kombinovány s rajčaty, když jsou nakládány, existuje také mnoho receptů domácí lecho, který je také založen na sladkých paprikách.

Polotovary papriky

Při tom je velmi důležité zvolit tu správnou zeleninu polotovary papriky, Například, pro adjiku, musíte vzít červené, masité papriky, pak jeho chuť bude intenzivnější. Ale u salátů, lecho, musíte naopak vzít vícebarevné papriky - červenou, zelenou, žlutou, takže tyto švy budou vypadat velmi krásně na slavnostním stole.

Zde je zajímavý recept polotovary papriky, příprava což netrvá příliš dlouho a nevyžaduje speciální dovednosti při sešívání: nakládané papriky. Kdo to zkoušel nakládaná rajčata s paprikou, ví, že pepř se ukáže jako křupavý a velmi chutný a malým dětem se to opravdu líbí.

Polotovary papriky

Chcete-li marinovat několik sklenic papriky, musíte si koupit 3 kg pepře a pro marinádu si vezměte litr vody, jednu a půl sklenice cukru, dvě polévkové lžíce soli, 300 ml octa, 200 ml rostlinného oleje, černé pepře, bobkový list. Pepř se musí nakrájet na čtvrtiny a vařit v marinádě po dobu pěti minut, dát pepř do sklenic a naplnit ho horkou marinádou a zavřít.


Podívejte se na podobné recepty

» » Polotovary papriky