Konzervace na zimu

Každá hostitelka Rzimní receptyjejí vlastní, ti, v nichž je nejlepší, a ti, které se jí nejvíce líbí její rodina a přátelé.

Každý rok se však s příchodem zakázky chci pokusit uvařit něco nového a neobvyklého, a pak se zadavatelé zavazují, že na internetu budou bouřit speciální knihy, časopisy, tematická fóra. Nebo jednoduše kladivem frázi „zachování na zimu s fotografií„A vyberte si přesně ten produkt, který je při vaření nejvíce zajímá.

Konzervace na zimu

Rozhodli jsme se tedy doplnit řadu takových receptů v záhlaví přípravky na zimu - konzervace, říct, jak si vyrobit zeleninový salát "Něha".

Potřebujeme tedy řepu - 500 g, mrkev - 500 g, kyselá jablka - 250 g, cibuli - 500 g, rajčata - 1 kg, cukr -? sklenice, rostlinný olej -? brýle, sůl - 2 lžičky.

Umyjte, loupejte a nastrouhejte řepu, mrkev a jablka, na vaření můžete použít strouhadlo Korejské saláty na zimu. Oloupejte cibuli a nakrájejte ji na malé kostky spolu s rajčaty. Veškerou zeleninu smíchejte ve velké míse, přidejte k nim rostlinný olej, cukr a sůl a zapálte na 30 minut. Poté dejte sklenice a sterilizujte 15 minut, pak se sbalte.

Konzervace na zimu

Skladujte jako salát tchánský jazyk od cukety v chladném šatníku.


Podívejte se na podobné recepty

» » Konzervace na zimu