Nakládaná řepa - rychlá a snadná

Nakládaná řepa - Je to skvělý předkrm a může také působit jako přísada pro různé saláty a boršč. Můžete dělat nakládaná řepa na studený boršč a jiná jídla, nebo si můžete připravit úžasný předkrm, který se hodí k bramborám, masu, dušené zelenině.

Nakládaná řepa - rychlá a snadná

Okamžitě je třeba poznamenat, že před přípravou jakéhokoli polotovaru na zimu, občerstvení nebo salát se musíte starat o to, abyste ve své kuchyni udělali všechno perfektní, například musíte v Petrohradě koupit nože vyrobené z nerezavějící oceli. Vaření s takovým kuchyňským náčiním je radost! Ukážeme vám, jak vařit nakládaná řepa rychle A prostě.

Malé červené řepy důkladně umyjte, vařte do měkka, poté nalijte studenou vodou a odstraňte kůži. Nakrájejte cibuli na tenké půlky. Řez řepy stejným způsobem..
Chcete-li připravit marinádu, musíte vařit vodu a přidat tam koření: hořké a koření, bobkový list, zázvor, nakrájené na talíře (4 cm), hřebíček, med (můžete nahradit 5 polévkovými lžičkami cukru). Marinádu vařte po dobu 15 minut, poté pánev vyjměte z tepla, přidejte tam ocet a ochlaďte.
Vrstva půlky z cibule a červené řepy, zeleninu přikryjte teplou marinádou. Nyní by svačinu mělo stát hodinu při pokojové teplotě, a pak bude nutné dát ji do chladničky - tam můžete řepu uložit do sklenice. To je vše jemnosti vaření nakládané řepy.
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládaná řepa - rychlá a snadná