Zelená rajčata s česnekem na zimu

Pokud si pamatuji, ze všech zimních příprav byla za velmi chutná pouze konzervovaná zelená rajčata. Zaprvé vypadají v zimě tak neobvykle, že je vždy touží je jíst. V zimě taková rajčata nemůžete najít, a když je sami vaříte, můžete je ošetřit všem hostům a vaší rodině. Za druhé, konzervovaná zelená rajčata budou tak chutná, zejména s přídavkem stroužků česneku. Je to takový recept (už jsem to dlouho zkoušel) z konzervovaných zelených rajčat s hřebíčkem česneku, který dnes navrhuji vařit. Hlavní věc je zachytit okamžik, kdy začnou prodávat zelená rajčata na trhu a ihned si je kupují. Pokud máte vlastní zeleninovou zahradu, musíte mít čas na sbírání zelených rajčat z keře včas, než začnou dozrávat. Vaření zelených rajčat plněných česnekem na zimu, recept s fotografií na vás již čeká níže, velmi jednoduchá a rychlá. Nezapomeňte to také zkontrolovat. recept s fotografií zeleného rajčatového salátu na zimu.


Ingredience
Požadované produkty:

- 800 gramů zelené, nezralé rajče-
- 30 gramů stolu, hrubá sůl-
- 30 gramů 9% stolního octa-
- 1 litr vody-
- 2-3 hlavy velkého česneku.Připravte ingredience
V rajčatech na stonku, kde byl ocas, udělám pro česnek díru. To bude vhodné udělat s ostrým, tenkým nožem. Vyřízněte malou díru.


Dal jsem česnek
Oloupané pažitky jsem dal do díry každého rajče. Protože rajčata jsou obvykle tvrdá sama o sobě, je vhodné vložit stroužky česneku do dna..


Dali jsme to do sklenice
Do sklenic jsem dal rajčata plněná stroužky česneku. Pokud česnek leží baculatě v dírách rajče, pak to nikam nepůjde.


Přidat sůl
Vařím marinádu. Přidám stolní sůl k vroucí obyčejné vodě a promíchám, abych ji úplně rozpustil. Jsem si jist, že se vám bude líbit salát z cukety a zelených rajčat na zimu.


Přidejte ocet
Naliju ocet a nechám ho několik minut vařit.


Nalijte marinádu
Vyjímám marinádu ze sporáku a zalijeme horkou do sklenic se zelenými rajčaty. Rajčata pomalu nalijte horkou tekutinou, aby se skleněná nádoba pomalu zahřála z horké marinády.


Sterilizujeme plechovky
Sklenice jsem dal do teplé vody a pasterizoval 15 minut. V tuto chvíli můžete nalít vroucí vodu přes víčka, abyste s nimi mohli sklenice zašroubovat. Ukázalo se, že je velmi chutné a salát ze zelených rajčat s řepou na zimu.


Pečetíme banky
Vytáhnu sklenice a poté je zašroubuji víky a jako obvykle zabalím přikrývkou.
Když se sklenice zelených rajčat ochladily na pokojovou teplotu, dal jsem je na místo pro trvalé a dlouhodobé skladování. Na zimu není nutné dávat zelená rajčata plněná česnekem, doufám, že se vám recept s fotografií líbil na chladném místě (není potřeba lednice), protože jsou skvěle uloženy v běžné spíži s bytem.

Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Zelená rajčata s česnekem na zimu