Zelený rajčatový salát s česnekem

Pokud jste nevěděli, že zelená rajčata lze zavřít na zimu, pak je můj recept pro vás. Nemůžete jíst syrová zelená rajčata, ale nejlépe se hodí k uchování. Pokud jste si toho všimli, červená rajčata se po uzavření ve sklenicích velmi změkčují, zelená rajčata naopak zůstávají mírně tvrdá, zachovávají si svůj tvar a jsou tak chutná, že jsou mimo slova. Zelená rajčata zacházejí se sousedy v bance velmi dobře a přijímají jejich vkus a vůně.

Proto vám doporučuji používat nej aromatičtější zeleninu, jako jsou papriky a česnek, které rajčatům dodají příjemnou vůni a chuť s velkým potěšením. Nyní připravíme lahodný a velmi snadno připravitelný salát ze zelených rajčat s česnekem a pepřem na zimu.

Chci na to upozornit recept s fotografií zeleného rajčatového salátu na zimu.


Ingredience
Požadované produkty:

- 600 gramů zelených rajčat-
- 300 gramů žluté nebo červené papriky-
- 1-1,5 hlavy česneku-
- 20 gramů soli-
- 10 gramů granulovaného cukru-
- 30 gramů octa.Nakrájejte rajčata

Pro salát, moje zelená rajčata, odřízněte stonek a nakrájejte na velké plátky. I když rajčata narazí na hnědou, je to v pořádku, jsou stále baculatá a nezralá. Jsou to pravé pro salát..


Nasekejte pepř
Sladké papriky se sekanými proužky, ale ne jemně. Semena a ocasy musí být předem odstraněny.


Přidejte česnek
Vytlačuji česnek na pepř a rajčata pro štiplavost a aroma. Česnek učiní rajčata i celý salát půvabně atraktivní a mírně pikantní. Salát je stále třeba sterilizovat a polovina koření zmizí, zůstane příjemné koření. Určitě se vám bude líbit tento. salát na zimu zelených rajčat, mrkve a cibule, papriky.


Přidat sůl
Z vody, soli, granulovaného cukru


Přidejte ocet
a octa vařím marinádovou náplň. Po varu vyjmu ze sporáku.


Dali jsme to do sklenice
Naplňuji sklenice až na vrchol se salátem ze světlé zeleniny.


Nalijte marinádu
Nasypte zeleninu do sklenice se solenou marinádou.


Sterilizujeme plechovky
Nalijte horkou solanku - to nebude stačit. Také jsem dal další sterilizaci salátu po dobu 15 minut v teplé vodě. Když se voda vaří, označím čas a odpočítám minuty. Určitě to zkuste salát z cukety a zelených rajčat na zimu.


Zelený rajčatový a česnekový salát recept
Hotový salát ze zelených rajčat zapečetím česnekem a pepřem na zimu pevněji víčky a přikryjeme přikrývkou. Po ochlazení je salát připraven k uskladnění..

Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Zelený rajčatový salát s česnekem