Neobvyklý recept na džem ze zelených cherry rajčat

Neobvyklé zelené cherry rajčatový džem

Tento recept na neobvyklý džem ze zelených cherry rajčat je užitečný nejen pro ty, jejichž rajčata neměla čas dozrát. Domácí marmeláda vyjde nejen krásná zelená, ale také velmi chutná. A ačkoli cherry rajčata jsou ideální pro recept, obyčejné, ne velké budou fungovat. Sladký přípravek zelených rajčat se ukázal být originální a chutný. Stručně řečeno, budete mít něco nejen na hostině, ale také v zimě překvapíte hosty a rodinu.

Složení: rajče, cukr


Jak si vyrobit zelený cherry rajčatový džem.

Pro 1 kg rajčat bereme: vodu - 300 ml, cukr -1 kg.

Zelená cherry rajčata

Vybereme si rajčata, která jsou stejná, myjeme je a uřízneme, ale ne moc, místo, kde je stopka. Semena odstraníme a postupně vaříme ve třech vodách. Uvařte, vypusťte, naplňte novou porcí, pravou, studenou a čerstvou vodou. A tak 3 přístupy. Na konci procesu odstraňte kůži a položte rajčata na sýr. Voda odtéká, pojďme dál.

Cukr a voda jsou náš sirup. Zelená cherry rajčata vařte v sirupu, dokud nedosáhne správné tloušťky. Z aditiv bude čajová lžička citronu a vanilinu. Přidají trochu chuti do domácí rajčatové marmelády..

Teď naléváme, pečeť, dáme plechovky vzhůru nohama. Nechte je tak stát. Musí se úplně ochladit.

Neobvyklý? Ano. Lahodné? Ano. Vyzkoušejte domácí zelený rajčatový džem s palačinkami, přidejte do tvarohu, ovesnou kaši. Dobré pro mléčné výrobky. Jezte s chlebem. Překvapte své přátele a napište recenze a své dojmy.


Podívejte se na podobné recepty

» » Neobvyklý recept na džem ze zelených cherry rajčat