Korejský lilek nakládaný na zimu

Recepty na moření zeleniny v korejštině se v poslední době staly docela populární u manželek spolu s receptem “Lilek v rajčatech". Tímto způsobem začali sklízet mrkev, cuketu, řepu a lilek.. Domácí nakládaný lilek v korejštině jsou velmi chutné a vágně podobné nakládaným hubám. Někdy je proto někdy nazývají „malými modrými houbami“.

Korejský lilek nakládaný na zimu


Chcete-li připravit lilek v korejštině nakládáním, musíte vzít:

  1. Lilek 2,5-3 kg;
  2. 3 mrkve;
  3. 4 středně velké cibule;
  4. 2 bobkové listy;
  5. 3 ks. koření (hrách);
  6. ? sklenice loupaného česneku;
  7. 1 polévková lžíce sůl;
  8. půl sklenice octa 6% a slunečnicový olej.

Všechny lilky jsou loupány a krájeny prsty, soleny a nechány 30 minut odtékat. Potom musí být smaženy v malých porcích na pánvi v rostlinném oleji.

Korejský lilek naložený v zimě


? sklenice loupaného česneku se protlačí česnekovým lisem. A smažené lilky jsou pokryty touto hmotou, stejně jako na misce “Lilek ve slaném nálevu. Recept s fotografií".

Cibule se nakrájí na půlky. Mrkev tře na struhadle. Zelenina je naskládána do připravených pokrmů ve vrstvách jedna po druhé.

Solí se solanka. Rozpouští se voda ve sklenici? sklenice octa 6% ,? sklenice rostlinného oleje, sůl. To vše se uvede do varu a ochladí se. Přidají se koření a bobkové listy a do zeleniny se nalije studená okurka. Na vrchol se umístí útlak a lilek se vyjme do chladničky. Budou připraveni za 3 dny.

Nakládaný lilek v korejském stylu bude připraven do 4 dnů. A z nich si můžete udělat úžasný salát - dát zeleninu do salátové mísy s čerstvou cibulkou a bylinkami, nalijte olej na vrchol a na stůl.

Korejský lilek nakládaný na zimu


Recepty "nakládaného lilku"
- to není limit kulinářského umění. Tato zelenina může být připravena na zimu v egyptském nebo odessa stylu. Všechny způsoby jsou dobré a chutné.


Podívejte se na podobné recepty

» » Korejský lilek nakládaný na zimu