Cuketa a lilek kaviár

Cuketa a lilek kaviár Je oblíbeným zimním občerstvením pro většinu lidí v naší zemi, ale lze jej použít i jako přílohu Cuketa kaviár a lilek jde dobře s černým chlebem ve formě sendvičů.


Složen cuketa a lilek kaviár, recept navrženo pro 1 kg produkce hotového výrobku z:
cuketa 700 g-
lilek 700 g-
mrkev 50 g-


cibule 40 g-
rajčatová pasta 200 g-
sůl, cukr, koření - podle chuti-
rostlinný olej 113 g;


Cuketa a kaviár z lilku, vaření což je podobné receptu "Domácí squash kaviár“, Začíná se připravovat řezáním zeleniny. Cuketu a lilek lze nakrájet na kostky nebo prsteny, avšak pro lilek je vhodné předem nakrájet slupku, mrkev lze nastrouhat na hrubé struhadlo, nakrájenou cibuli na velké půlky.

cuketa a lilek kaviár


Připravená zelenina se smaží ve slunečnicovém oleji. V tomto případě by měla být zelenina položena na pánvi pouze s horkým olejem. Lilek by měl během smažení ztratit pevnost a získat světle zlatý odstín. Cuketa by měla být smažena do žluté barvy. Cibule a mrkev mohou být trochu smíchány dohromady, zatímco by měly být jen trochu průhledné a smažené až hnědé..


Smažená zelenina by měla být mleta jemnými noži, protože v tomto případě bude struktura kaviáru více hedvábná. K výsledné směsi přidejte sůl, cukr, směs paprik a poté nalijte do rajčatové pasty. Poté směs promíchejte a zahřejte na nízké teploty. Poté, co kaviár vaří, měl by být zabalen do sterilizovaných sklenic a srolován kovovými víčky.


Podívejte se na podobné recepty

» » Cuketa a lilek kaviár