Nakládané žampiony

Kdo nemiluje nakládané houby chutné, křupavé a chutné pro probuzení? Mnoho lidí ráda jedí tak vynikající předkrm, zejména se silným alkoholem. Tak proč to nevaříme sami. Navíc, nakládané houby, jak lze ústřice houby a žampiony koupit po celý rok v jakémkoli supermarketu.
Je docela vhodné marinovat žampiony, protože to nejsou lesní houby. Jsou připraveni velmi rychle, mohou být připraveni jen pár hodin před svátkem a servírovány na stole. Lze je však také připravit den před shromážděním hostů, což značně ušetří čas. Vzhledem k tomu, že jste si předem připravili nakládané žampiony, můžete se v předvečer oslavy osvobodit od potíží.
Marinování žampionů není zimní spřádání lesních hub, což zabere hodně času. Jedná se o rychlý a snadný proces, který může provádět kdokoli, aniž by se obával, že něco udělá špatně, nebo aby se otrávil, aniž by byl zkušeným sběratelem hub. Konec konců, žampiony se pěstují ve skleníkových podmínkách a samy o sobě nehromadí toxické látky. Proto je prostě nemožné je otrávit..Ingredience

Složení:
- žampiony - 500 gramů,
- ocet - 3 polévkové lžíce.,
- rostlinný rafinovaný olej - 3 lžíce.,

- česnek - 2 stroužky,
- bobkový list - 4 ks.,
- pepře - 5 kusů.,
- cukr - 0,25 lžičky.,
- sůl - 0,5 lžičky.myjte houby
Umyjte žampiony pod tekoucí vodou a vložte do hrnce.


nalijte vroucí vodu, přidejte ocet
Nalijte vroucí vodu přes ně, přidejte 1 polévková lžíce. ocet a nechat odpočívat po dobu 45-50 minut.


přidejte ocet, česnek, koření
Potom je vyjměte z vody a vložte je do mořicí nádoby, kterou mohou být plastové, skleněné nebo železné nádoby. Squeeze oloupané stroužky česneku na žampiony, zalijeme rostlinným olejem, 2 polévkové lžíce. ocet, dát bobkový list a pepře. Pokud chcete pikantní svačinu, přidejte množství česneku a octa.


nakládané žampiony
Vše dobře promíchejte, nádobu uzavřete víkem a houby nechte marinovat v lednici 2-3 hodiny. houby v marinádě převeďte do krásné vázy a podávejte. Pokud houby tráví více času v marinádě, pak je to v pořádku, bude to jen chutnat.
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané žampiony