Konzervování salátů

V záhlaví nauchovávání - recepty na salát,  chceme vám říct, jak připravit lahodnou, delikátní a aromatickou salátovou zeleninu nakládanou v italštině.

Takže, vzhledem konzervace salátů na zimu vyžaduje následující složky:

Sladká paprika - 1 ovoce

Sladká žlutá paprika - 1 ovoce

Lilek - 1 ovoce

Cuketa - 1 ovoce

Olivy - 100 gramů

Olivy - 100 gramů

Rostlinný olej (nejlépe olivový olej) - 300 gramů

Ocet bílého vína - 200 gramů

Hrách pepře - 9 hrách

Hrubá sůl - 2 lžíce lžíce

1 lžička sušeného oreganu a tymiánu.

Konzervování salátů

Způsob přípravy salátu: veškerá zelenina musí být dobře umytá a nakrájená: lilek a cuketa v kruzích, žlutá a červená paprika v podélných "lodích", stejně jako při vaření domácí lecho.  Poté musí být všechna tato nakrájená zelenina přenesena do oddělené mísy, posypána solí a nastavena tak, aby vylila asi hodinu.

Po hodině je třeba vařit vodu s octem a střídavě předmývat každý druh solené zeleniny vodou, snižovat je do vroucího octového roztoku po dobu 3-4 minut.

Poté, co byla veškerá zelenina blanšírována ve vodě s octem, musí být usušena a poté vložena do vrstev do sterilních sklenic a mezi vrstvami jsou také smíchány olivy a olivy. Na zeleninu posypte suchý tymián.

Potom za nízkého tepla postupně přiveďte k varu rostlinný olej s černými pepřem a oreganem, nalijte obsah sklenic a nechte vychladnout bez zavření. Když je zelenina zcela v pohodě, musí být sklenice pevně a pevně uzavřeny..

Konzervování salátů

Skladujte salát jako čerstvá adjika potřeba v chladné místnosti nebo lednici.

Také v našem směru konzervačníajsem - okurkové saláty, najdete spoustu užitečných informací pro sebe.


Podívejte se na podobné recepty

» » Konzervování salátů