Pravidla zachování kukuřice

V horkém létě jsme zachovat cukety na zimu, rajčata, okurky, lilky, meruňky, švestky - to je velmi rušné období pro všechny hostesky. Ale v zimě si můžete zasloužit své dovednosti jako zadavatel, otevření sklenice dalším občerstvením nebo pochoutkou.
Abychom si ale v zimě užili chuť přípravků, je nutné nejen pečlivě vybírat kvalitu surovin, ale nezapomenout ani na kvalitu vody. Nainstalujte podlahový vodní chladič pro vodu nejvyšší kvality na dosah ruky.


Pravidla zachování kukuřice

V tomto článku bych chtěl pravidla podrobně zdůraznit ochrana kukuřice, po všem konzervované mladé klasy kukuřice Je skutečnou pochoutkou, kterou lze použít nejen samostatně, ale také pro přípravu různých pokrmů. Konzervovaná zrna však můžete i samostatně..
Takže připravte malé uši kukuřice v mléčném stádiu. Měly by být vyčištěny, odstraňte všechna vlákna, listy, stonky a důkladně omyjte. Uši by měly být po dobu 3 minut máčeny ve vroucí vodě a poté rychle ochlazovány pod tekoucí vodou - to zlepší chuť a vlastnosti kukuřice když konzervování. Poté oddělte zrna od klasů, opláchněte převařenou vodou a zlikvidujte na sítu, usušte a vložte do připravených nádob..
Chcete-li připravit solanku na 1 litr vody, je třeba vzít 3 lžičky cukru a lžíci soli se skluzavkou, vše vařit několik minut a naplnit sklenice kukuřicí horkou solankou. Naplňte naplněné plechovky a vložte je do sterilizace. Po tomto postupu by měly být sklenice chlazeny co nejrychleji.
Podívejte se na podobné recepty

» » Pravidla zachování kukuřice