Cuketa recepty

Jako druh cukety saláty - cuketa občerstvení s mrkví. Tento recept na zimu z cukety nejen chutné a rychlé přípravy. Ale je také nesmírně ekonomický. Jsou vhodné pro ty, kteří nemají čas a energii stát hodiny u sporáku a dlouhodobé uchování. Jedná se o jednoduchou přípravu. Chcete-li potěšit své přátele s chutný, lahodný salát, nebude to trvat déle než hodinu.

Cuketa recepty

Pro squashový salát s mrkví budete potřebovat:

  1. 5 kg mladých cuket;
  2. 700 g mrkve;
  3. 200 g česneku;
  4. 7 lusků koření a černého pepře;
  5. ? sklenice cukru;
  6. sůl;
  7. 250 - 300 ml rostlinného oleje;
  8. 1 šálek octa 6%.

Pokud jde o salát "Cuketa, rajčata, paprika»Zelenina se připravuje v jakémkoli tvaru. Cuketa může být nakrájena na proužky odříznutím ocasu z nich a jejich praním. Mrkev se umyje, oloupá a tře na struhadle. Cuketa se kombinuje s mrkví a dalšími specifikovanými ingrediencemi. Důkladně promíchejte. Vaření salátu trvá asi půl hodiny. A pak naplňte vroucí skleněné nádoby objemem půl litru nebo litru. Naplněné plechovky jsou okamžitě srolovány. Sklenice jsou obráceny dnem vzhůru, dokud nevychladnou. Z uvedeného množství produktů se získá až 6 litrů hotového salátu.

Cuketa recepty

Takový salát hodně pomůže v chladné zimě. Kromě toho je tato zeleninová hmota cukety a mrkve (pouze bez přidání tohoto množství koření) vhodná také pro smažení cuketových palačinek.. Cuketa lívanec recept můžete jen pepř a sůl podle potřeby a smažte na pánvi v rostlinném oleji, dokud na obou stranách nehnědnou.

Cuketa recepty

Společně s mrkví lze cuketu i nadále nakládat podle receptu “Cuketa na zimu v korejštině„Nebo blízko Recept "cuketa kaviár". Existuje mnoho možností. Stačí si vyhradit více času a připravit spoustu chutných věcí na nachlazení.


Podívejte se na podobné recepty

» » Cuketa recepty