Konzervované papriky na nádivku - foto recept na zimní přípravu krok za krokem bez sterilizace

konzervované papriky pro nádivku

Popis

Konzervované papriky pro nádivku může být použit jako přísada pro chutné a uspokojivé občerstvení a může být přidán do různých pokrmů nebo snězen jako celek. Jedná se o univerzální blank, který vám pomůže více než jednou..

Je velmi výhodné konzervovat papriku tímto způsobem, protože vám to ušetří spoustu času přípravou zeleniny na nádivku.. Budete tedy mít čas připravit svačinu, i když hosté ohlásili svou návštěvu velmi nečekaně..

Chtěl bych podotknout, že k tomu, aby se váš konzervovaný pepř po konzervování nezačal plazit a proměnit v kaši, musíte před zahájením vaření pečlivě vybrat hlavní složku.. Papriky pro konzervování musí být pevné a pevné, zralé a se silnou dužinou. Také, pokud vám záleží na vzhledu vašeho jídla, zkuste použít zeleninu, která nemá žádné vady, protože konzumace krásného plného pepře je mnohem příjemnější než jedna s některými podivnými skvrnami na kůře..

Paprika na nádivku je velmi často konzervovaná v rajčatech, což jí dodává pikantnost a také vůni pokrmu neuvěřitelně chutný. Taková mísa se často uzavře přídavkem aspirinu, aby nebyla podrobena další sterilizaci.. Hlavní věcí však není přehánění přidáním tablet, protože mohou výrazně ovlivnit chuť hotového jídla..

Dalším příjemným překvapením je, že konzervované papriky se velmi snadno připravují na zimu. Budete trávit velmi málo volného času a také nebudete potřebovat příliš mnoho přísad. Zkuste si pečlivě přečíst doporučení našeho receptu s fotografiemi krok za krokem a doma si můžete připravit chutné konzervy! Tím se dozvíte, jak snadné může být vaření..

Ingredience

 • Sladká paprika 28-36 ks.
 • Stolní sůl 1 lžíce l.
 • Ocet 2 lžíce l.
 • Voda 1,7 až 2 l

Kroky

 1. Vybereme nejkrásnější, šťavnaté a nejjasnější papriky, které si uchováme na zimu. Ujistěte se, že jsou pevné a dostatečně pevné, aby nezkazily.. Na slupce by také neměly být žádné vady, jinak jejich vzhled před nádivkou nebude příliš atraktivní..

  zvolte pepř

 2. Omyjte zeleninu tekoucí vodou, opatrně vystřihněte uprostřed, poté oloupejte vnitřek pepře a znovu opláchněte, aby nezůstala žádná semena. Mezitím byste měli připravit sklenice, ve kterých si papriky uchováte na zimu..

  myjeme zeleninu

 3. Vařte vodu v samostatné nádobě, a když se vaří, pepř tam musí být spuštěn štěrbinovou lžičkou, abyste se nespálili.. Uchovávejte zeleninu ve vroucí vodě asi tři minuty, poté je vyjměte stejnou štěrbinovou lžičkou a vložte do misky, aby vychladla.

  dát do vroucí vody

 4. Když se paprika zcela vychladne, objem se mírně sníží a mírně se vypustí. Pokud k tomu dojde - nebuďte vystrašení, všechno jde podle plánu.

  zelenina po ochlazení

 5. Poté, co papriky trochu vychladnou, začněte je umisťovat do sterilních sklenic.. V tomto případě můžete použít rozdrcení nebo jakýkoli jiný kuchyňský předmět, abyste zeleninu trochu ucpali.. Nebojte se tlačit papriky příliš tvrdě, protože třílitrová nádoba se obvykle vejde až na třicet pět takových paprik.

  naplňte sklenici

 6. Nalijte vroucí vodu přes svačinu a nechte vyluhovat po dobu deseti minut, poté vypusťte vodu a nalijte do nové vroucí vody. Tento postup opakujte třikrát a poté naplňte plnicí pepř marinádou, kterou je velmi snadné připravit: přidejte ocet a sůl do vroucí vody. Poté, co naplníte zeleninu tekutinou, svinte sklenice a odešlete je přes noc pod horkou přikrývku. Do rána budou vaše konzervované papriky pro nádivku bez sterilizace připravené k jídlu. Můžete s ním vařit hned nebo ho nechat až do zimy.

  paprika na zimu

  Dobrou chuť!


Podívejte se na podobné recepty

» » Konzervované papriky na nádivku - foto recept na zimní přípravu krok za krokem bez sterilizace