Sladké papriky lecho v rajčatech

Vařené pepřové lecho na zimu - jedná se o dobrý chutný voňavý zeleninový přípravek nasycený užitečnými látkami a vitamíny, který je vždy vhodný na každém stole, protože ho lze jíst jako samostatný přípravek i jako hlavní přílohu.

Zátiší lecho a zeleniny

Proto, pokud máte takovou příležitost, nezapomeňte připravit tento lahodný salát, a my vám s tím pomůžeme a podělíme se o jeden z nejlepších receptů. pepř a rajčatové lecho a další zelenina.

Povinné složky:

paprika - 1 kg

rajčata - 1 kg

mrkev - 1 kg
cibule - 300 g
rostlinný olej - 1 sklenice


cukr - 0,5 šálků
sůl - 1 polévková lžíce
stolní ocet 9% - 1 polévková lžíce

Způsob vaření:

Omyjte a oloupejte veškerou zeleninu. Roštová mrkev jako při sklizni Korejská mrkev na zimu, mletá rajčata, nakrájená paprika na proužky, cibule v půlkroužcích.

Poté v hrnci s hustým dnem nalijte rostlinný olej a přiveďte k varu. Poté se mrkev střídavě umístí do vroucího oleje, po 5 minutách se přidá sůl, cukr a zkroucená rajčata a po dalších 5 minutách papriky sladké a po posledních 5 minutách se dokončí sladký pepř lecho recept, což se velmi snadno připravuje. Veškerá zelenina je nutná, aniž by docházelo k rušení pod pokličkou po dobu asi jedné hodiny při mírném žáru.

Poté musíte do lecha přidat ocet, dusit dalších 10 minut, pak vše promíchat a odstranit z tepla. Hot hotové lecho, musíte ho zabalit do plechovek a sbalit.

Sklenice s lecho

Uložte stejné lecho jako cuketa lecho, měl by být na chladném suchém místě.


Podívejte se na podobné recepty

» » Sladké papriky lecho v rajčatech