Cep kaviár

Zveme vás, abyste zjistili, jak je kaviár z hříbků připravován na zimu. Recept je velmi jednoduchý a předkrm hub se ukáže jako vydatný a chutný. Skvělá volba pro ty, kteří se postí nebo prostě nejí maso. Houbový kaviár vaří rychle, je uloženo na dlouhou dobu. Co dalšího je potřeba pro štěstí?


Ingredience
Složení:
- kilogram hříbků-
- 120 ml rafinovaného rostlinného oleje-
- špetka soli-
- 1 cibule-
- 1 mrkev.loupání zeleniny
Můžete si vařit kaviár z mražených hub i čerstvých hub. Chutná přesně stejně, pokud byly houby správně zmrazeny. Pokud tedy není čas okamžitě zpracovat hříbky, jednoduše zmrazte a později udělejte kaviár, až bude čas. Oloupejte houby. Odstraňte kůži ze stonku pomocí škrabky na zeleninu a jemně oloupejte čepice. Zkontrolujte, zda houby nejsou červivé. Poté dobře opláchněte studenou vodou a nechte uschnout na ručníku. Mrkev umyjte a oloupejte. Oloupejte také cibuli..


dušená cibule
Změřte rostlinný olej najednou, 120 ml, podle potřeby k přípravě kaviáru z kilogramu hub. Nalijte 3 lžíce rostlinného oleje do pánve s tlustým dnem a zahřejte. Nakrájejte cibuli jemně a vložte je do pánve. Grilujte na mírně méně než mírném ohni, občas míchejte.


přidat mrkev
Jakmile začnete smažit cibuli, okamžitě nastrouhejte mrkev na struhadle, můžete přeskočit v mlýnku na maso, přidat do cibule a smažit.


přidat houby
Houby musí být také strouhané. Zmrazené houby tře zvlášť dobře. Ale pokud máte kuchyňský robot, můžete houby zastrčit za minutu a půl. Nasaďte strouhané houby na mrkev, sůl, promíchejte, přidejte zbytek rostlinného oleje.


vaříme půl hodiny
Ponořte po dobu 30 minut, zakryjte, aby se kapalina mohla odpařit. Pro tyto účely můžete použít multikamer. Mrkev se do houbového kaviáru přidává pouze pro barvu. Pokud nejste fanoušek, můžete tuto složku vynechat. Na konci dušení můžete do hubového kaviáru přidat 2 lžíce octa 9%. Volitelně znovu. Hotový houbový kaviár může být nastrouhán mixérem, aby se získala homogenní konzistence podobná pyré. Můžete to tak nechat. Bude to, jak budete chtít.


houbový kaviár
Pro přípravu na zimu: plechovky sterilizujte jakýmkoli pohodlným způsobem a osušte. Jakmile je kaviár připraven, ihned jej vložte do sklenic a sterilizujte 0,5 litrové sklenice po dobu 10 minut. Srolovat se s plechovými víky a převrátit se. Zakryjte přikrývkou a nechte ji vychladnout úplně doma. Ze specifikovaného množství přísad se získá 1,5 litru houbového kaviáru a vzorek se ponechá. Ukázalo se, že je velmi chutné a houba adjika na zimu, nezapomeňte věnovat pozornost receptu, bude to užitečné.
Podívejte se na podobné recepty

» » Cep kaviár