Plněná rajčata

Můžete udělat lehce solené velmi rychle a chutně plněná rajčata. Plněné nasekanými bylinkami a česnekem budou připravené k jídlu do večera (pokud je ráno sníte). Rajčata na zimu suché solené s náplní je vhodné solit nejen ve vanách, kbelících nebo širokých nádobách, ale také ve sklenicích.

Plněná rajčata

Lehce uvařit "Plněná rajčata" recepty budete potřebovat:

  • rajčata;
  • česnek (jeden hřebíček pro každé rajče);
  • greeny (kopr, estragon, petržel, bazalka);
  • sůl.

Rajčata se volí s výhodou stejné velikosti, ale s různým stupněm zralosti. Ale ne přezrálé a měkké. Množství zeleně se chutná a upraví se nezávisle.

Plněná rajčata

Chcete-li solit lehce solená rajčata suchým solením, musíte odříznout stonky z připravených suchých rajčat odříznutím malého kruhu hluboko do místa, kde je větvička připojena. Hřebíček česneku je položen ve formované depresi (to je zaseklo těžší do buničiny). Tam se také nalije trochu soli a nasekané nakrájené zeleniny. Zhora je výplň uzavřena odříznutou částí a je mírně stlačena, aby nespadla.

Rajčata plněná bylinkami a česnekem jsou naskládána do hrnce nebo do velké nádoby v silnějších vrstvách. Na vrchol je umístěn dřevěný kruh nebo keramická deska a na útlak je položena určitá hmotnost. Rajčata se při pokojové teplotě nechají osolit. Budou připraveni za 8-10 hodin. Lehce solená rajčata se skladují na chladném místě (suterén nebo lednička).

Můžete také sůl a věci nezralého ovoce (od zelené po hnědou). Plněná zelená rajčata lehce osolené se ukazuje být husté, křupavé a neobvykle chutné.

Plněná rajčata

Plněná rajčata se sklízejí také konzervováním v marinádě, rajčatové šťávě nebo v olejové náplni s kořením a kořením. Konzervovaná rajčata na zimu s náplní lze válcovat do plechovek s kovovými víčky a skladovat při vyšších teplotách.


Podívejte se na podobné recepty

» » Plněná rajčata