Solená rajčata na zimu - klasický recept na to, jak solit rajčata ve sklenicích, sudech a jiných nádobách na moření za studena.

Solená rajčata na zimu - klasický recept

Křupavé nakládané rajčata ráno, ale po svátku ... - to nejlepší, co může být. Ačkoliv to, o čem mluvím, protože jak dospělí, tak děti je milují stejně jako chutné moření v zimě. Jedná se o klasický recept na sklizeň rajčat na zimu chladným způsobem. Je lehký, jednoduchý a chutný a vyžaduje minimum přípravků, úsilí a zdrojů..

Složení: pastinák, hořká paprika, petržel, rajče, celer, sůl, kopr, křen, černý rybíz, estragon


kopr - 2 keře;

estragon - 1 keř;

hořká paprika - 1 - 2 lusky;

černý rybíz - několik listů;

pastinák;

křen;

celer a petržel.

Jak vychladit solená rajčata ve sklenicích, sudech, vanách na zimu.

Zelená rajčata

Umytá rajčata vložte do nádoby na moření, nezapomeňte se posunout kořením.

Nalijte na rajčata solanku. Nalijte více zralé ovoce se silnějším solným roztokem. Ale solanku jako takový nelze použít vůbec - stačí posypat rajčata solí. Postupem času začnou šťávu a získávají solená rajčata ve vlastní šťávě.

Volně uzavřete sklenice nakládaných rajčat víky a vložte dřevěné hrnky do jiného kontejneru a přitlačte je na něco něčím těžkým, můžete použít kámen.

Solená zelená rajčata připravená na zimu.

Solená rajčata jsou vynikajícím a zdravým domácím přípravkem. V zimě je vynikajícím předkrmem, vynikajícím doplňkem různých teplých jídel. Například s bramborami v jakékoli formě jsou jednoduše chutné, jsou také dobrým doplňkem masných pokrmů.


Podívejte se na podobné recepty

» » Solená rajčata na zimu - klasický recept na to, jak solit rajčata ve sklenicích, sudech a jiných nádobách na moření za studena.