Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Solení rajčat na zimu ve sklenicích Je nejoptimálnějším způsobem přípravy tohoto druhu zeleniny. Je to on, koho preferují mnohé ženy v domácnosti. Doporučujeme věnovat pozornost následujícím receptům.

Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Rajčatové recepty na zimu


Možnost jedna.
Složení:
- ocet, cukr - lžíce
- česnek hlava
- rajče - 2 kilogramy
- koprový deštník
- rybíz a třešňové listy
- sůl - 3 lžíce. lžíce
Kroky vaření:
Nádoby sterilizujte na parní lázni. Sterilitu lze také dosáhnout jedlou sodou. S solením za studena je to prostě nezbytné opatření. Připravte rajčata: důkladně je umyjte, odstraňte stonky, v každém z nich proveďte malou propíchnutí. Tyto vpichy umožní proniknutí studené solanky dovnitř. Položte deštník na kopr a křenový list na dno. Opatrně naplňte každou nádobu rajčaty. Položte je tak pevně, jak je to možné, aby nedošlo k jejich rozdrcení. Je velmi žádoucí, aby propíchnutí „vzhlédlo“. Naplňte kontejnery až po jejich věšáky. Na některých místech rozprostřete listy a stroužky česneku mezi plody. Do sklenice nalijte cukr a sůl, nalijte studenou vodu. Nalijte kyselinu octovou, nádobu uzavřete jednoduchým nylonovým uzávěrem. Obrobek lze skladovat pouze v lednici. Tady je taková studená moření rajčat na zimu.

Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Připravte se a zde popsaná možnost tady.

Solení rajčat na zimu v litrových nádobách


Budete potřebovat:
- listy černého rybízu a křenu
- voda - 2,6 litru
- stroužky česneku - 5 ks.
- koprové větvičky
- sůl - 3 polévkové lžíce
- koření - křenový kořen a černý pepř
Příprava:
Připravte potřebné ingredience: připravené byliny důkladně opláchněte proudem chladné vody. Položte na ručník, aby byl trochu suchý. Položte vrstvy na dno dříve sterilizovaných nádob. Uložte polovinu zeleně pro pozdější použití. Umístěte umytá rajčata na vrchol. Zakryjte je další vrstvou bylin a větvičkami kopru. Přidejte koření. Připravte solanku. Je to tak jednoduché, jak je to možné. Rozpusťte sůl ve vlažné vodě. Množství soli může být o něco vyšší, než je uvedeno v receptu. Výslednou náplň nalijte do nádob s rajčaty. Nechte stát několik dní. Těsnění cínovými víčky.

Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Jak se vám líbí rysy solení kapradí kapradí? Nezapomeňte je zkontrolovat a připravit zeleninu letos v zimě..
Nakládané cherry rajčata na zimu.
Složení:
- třešeň

- cibule
- celer
- petržel
- sladký hrášek
- koprové deštníky
- černý rybíz (listy)
- hořké papriky
- litr vody
- vavřínový list - 3 věci
- kyselina octová - asi 3 polévkové lžíce
- křenový list
- jednu a půl polévkové lžíce soli
- karafiát
- granulovaný cukr - 2 polévkové lžíce
Příprava:
Sterilizujte nádoby, víčka, umyjte greeny. Do každé nádoby vhoďte několik pepřů, stroužků česneku, prstenu feferonky bez semen, petrželky, celeru, křenových listů. Omyjte nezralé třešně, píchněte stébla, přeneste je do sklenic, sáhněte až na vrchol, přikryjte petrželkou, koprem a celerem na vrcholu. Nalijte vodu do hrnce, vařte, přidejte zeleninu, přikryjte 10 minut. Nalijte vodu zpět do pánve, vložte cukr, sůl, znovu vařte, zabalte přikrývkou a nechte vychladnout. Skladujte třešně na suchém místě.

Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Solení zelených rajčat na zimu ve sklenicích.
Recept s bylinkami.
Složení:
- černé pepře
- zelená rajčata
- stroužky česneku - 3 ks.
- hořká paprika
- zmrazený nebo čerstvý kopr
Solanka:
- sůl - 2 lžíce. lžíce
- granulovaný cukr - lžíce
- litr vody
Pro koření můžete také hodit lžičku suché hořčice do solného roztoku..
Jak vařit:
Nádoby předem sterilizujte. Záložka: úplně dole, vložte česnek, kopr s petrželkou, rajčatovou vrstvu, zelení znovu, ale s hořkou paprikou. Naplňte nádoby vařeným solným roztokem, pevně přikryjte nylonovým víkem. Tady je takový nakládané rajče ve sklenicích.

Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Možnost vaření Tatar.
Budete potřebovat:
- hlava česneku
- koření
- petržel
- střední mrkev - 6 kusů.
- sladká paprika - půl kilogramu
- zelená rajčata - 6 kg
Solanka:
- litr vody
- sůl - dvě polévkové lžíce
- lžíci granulovaného cukru
Kroky vaření:
Do umytého a sušeného ovoce proveďte výřezy, do řezu vložte slaměnou papriku, strouhanou mrkev a tenké plátky česneku. Házejte koření, nasekanou petrželku do sklenic, nalijte do horké solanky, srolovejte, zabalte teplou přikrývkou.

Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu

Zkuste to nakládaná rajčata.
Česnek mletý recept.
Nakládaná okurka je připravena podle klasického receptu. Pokud chcete obrobek vařit studeným způsobem, nepřidávejte k němu granulovaný cukr. Do rajčat udělejte hluboké řezy, vložte do nich plátky česneku. Vložte zeleninu s kořením a nalijte do slané omáčky.
Metoda solení vám umožní připravit různé druhy zeleniny a bylin na zimu. Pokud jste milovníkem rajčat, pak vás naše recepty potěší našimi způsoby vaření. Hoďte své oblíbené koření do solného roztoku - a máte nejlepší přípravu!
Podívejte se na podobné recepty

» » Rysy nakládaných rajčat ve sklenicích na zimu