Zelená rajčata. Salát na zimu

Velmi jednoduché, ale chutné salát recept "Zelená rajčata s cibulkou ". Chcete-li ji připravit na zimu, musíte vzít:

1,1 kg zelených rajčat;

2,0,5 kg cibule.

Chcete-li připravit salát, vezměte 80-10 ml stolního octa, 60 g soli, 5-6 černých pepřů a 5 hořčičných semen na 1 litr vody.

Zelená rajčata. Salát na zimu

Zelenina naZelená rajčata. Salát na zimu. Recept»Před použitím ponořte do vroucí vody, aby nezatěžoval. A pak je můžete rozřezat na kruhy nebo klíny a odloupnout. Cibule se loupe a také se uchovává ve vroucí vodě po dobu 3 minut (zabije hořkost). Po ochlazení cibule a nakrájení na kroužky.

Zelená rajčata. Salát na zimu

Pro nalití zeleniny se vaří voda. Zbývající ingredience se do něj vloží - a znovu se uvedou do varu.

Nejprve se do sklenic vloží pepř a hořčičná semínka. Poté se plní rajčaty až po ramena, střídající se s vrstvami cibule. Výplň se nalije do výplně 2 cm k okraji. Banky jsou sterilizovány při 85 ° C po dobu 15 minut a zelený rajčatový salát srolovat se.

Zelená rajčata. Salát na zimu

Seznam zelených rajčatových přípravků může pokračovat velmi chutným pokrmem «Cuketa s rajčaty„Nebo ano "Zelená rajčata.". Salát na zimu". Nezralá rajčata navíc poskytují vynikající kaviár. Pro kaviár jsou také vhodná rajčata lehce rozmazlená a zaschlá mrazy, poškozená a zlomená, mírně zvadlá. Rajčata se v troubě umývají a pečou jako jablka. Poté, co jsou pečená rajčata předána do mlýnku na maso - přidá se k nim trochu feferonky, soli, rostlinného oleje a smažené cibule. Všechno je dobře hněteno a převedeno do sterilizovaných suchých sklenic až k ramenům. Rajčatová šťáva nebo omáčka se nalije na vrchol (až po samotný krk) a kaviár se po sterilizaci převine. Rajčatová omáčka se vyrábí z červených rajčat. Po jejich přeměně na bramborovou kaši je třeba masu vařit po dobu 20 minut, potom otřít na sítu a znovu vařit.


Podívejte se na podobné recepty

» » Zelená rajčata. Salát na zimu