Západ slunce na zimu. Recepty

Hostesky se připravují různými způsoby rajčata na zimu. Za tímto účelem bylo vynalezeno mnoho receptů: na solení, moření, moření a další způsoby ucpávání. Mezi nimi jsou tradiční a také docela zajímavé a neobvyklé. Ale to dělá ještě více vzrušující „Rajčata švy pro zimní recepty.

Chtěl bych se podělit o recept „Konzervovaná rajčata se smaženými paprikami“

Západ slunce na zimu. Recepty

Pro rajčatové přípravky s pepřem na jednu plechovku o objemu 3 litry, kterou budete potřebovat:

  1. 0,9 - 1 kg rajčete;
  2. 0,5 kg papriky;
  3. 4 stroužky česneku;
  4. 1 cibule;
  5. 1 mrkev;
  6. malý kousek hořké papriky (čerstvý);
  7. 2 lžíce sůl;
  8. 30 ml rostlinného oleje;
  9. 1,6 l vody.

Na datech "Falls na zimu" recepty je lepší brát rajčata střední, malé velikosti, o průměru 4-5 cm. Zelenina se třídí: vybírá se pouze husté, čerstvé ovoce, bez poškození - očistí se ocasy a umyjí se studenou vodou.

Západ slunce na zimu. Recepty

Papriky papriky jsou také tříděny a vybírány. Vhodné jsou masitá, zralá, pevná rajčata červené nebo žluté barvy, sladká chuť, nepoškozená nebo rozmazlená. Papriky se umývají ve vodě, suší se ubrouskem nebo ručníkem a na všech stranách se lehce smaží v rostlinném oleji. Papriky, smažené se semeny, jsou rozřezány na polovinu podélně.

Mrkev, česnek a cibule jsou loupány a umývány, poté jemně nasekané nebo otočené přes mlýnek na maso.

Poté se všechny připravené složky rozloží do sklenic ve vrstvách v náhodném pořadí a naplní se slanou vodou. Sklenice naplněné 2 cm před krkem jsou pokryty plátěnými ubrousky a udržovány v chladu asi jeden den. Nádoby ve věku s rajčaty a paprikou lze uzavřít víky, umístit do hrnce, sterilizovat při 60 ° C a srolovat. Po kontrole kvality uzávěru mohou být plechovky chlazeny a uskladněny.

Západ slunce na zimu. Recepty

"Falls na zimu" recepty z rajčat jsou někdy velmi originální. Zvláště pokud hostitelka sama přidá hotové receptury nějaké originální detaily.


Podívejte se na podobné recepty

» » Západ slunce na zimu. Recepty