Nakládaný meloun slupuje ve sklenicích na zimu

V zimě je příjemné jíst nejen nakládaný meloun, ale i nakládané slupky. Slyšeli jste o tom poprvé? Poté si zapamatujte nebo zapište recept. Když jsem na zimu poprvé marinoval melounové slupky, zeptala se moje dcera: „Mami, jaké jsou tyto červy vznášející se ve sklenici?“ Tento dojem může být vytvořen, protože jsem křižovatky nakrájel speciálním kudrnatým nožem. Proto jsou krusty velmi krásné na pohled. Proto děti i dospělí jedí takové krusty s radostí. Rád sklízím takové nakládané melounové slupky ve sklenicích na zimu, protože můžete použít všechny části z melounu a prakticky nic nevyhodit. Viz také toto nejlepší recept na marinovaný meloun ve sklenici.


Ingredience
Požadované produkty:

- 600 gramů slupek melounu-
- 60 gramů jablečného octa-
- 30 gramů granulovaného cukru-
- 30 gramů hrubé stolní soli-
- 300 gramů vody-
- 1 lžička koření koření-Plátek melounu

Příprava melounů. Odřízl jsem maso: můžete jíst nebo připravovat různé dezerty. Zanechávám jen bílo-zelené kůrky, ale odříznu samotnou hustou kůru. Řezal jsem krusty kudrnatým nožem, díky kterému krusty vypadají jako neobyčejní „červi“..


Vařte meloun
Začnu vařit melouny kůry v horké vodě, dokud nezměknou. Průměrně mi to trvá 35 minut.


Přidejte ocet
Když doba vaření skončí, a já se snažím s vidličkou, že melouny "červy" jsou již měkké, pak nalijte do jablečného octa. A z buničiny si můžete udělat tak chutnou džem z buničiny z melounu, recept s želatinou.


Přidejte cukr
Ihned poté přidám granulovaný cukr a míchám od samého dne.


Přidejte skořici
Naliju do mleté ​​skořice, která promění melounové slupky a učiní z nich jen zázrak.


Naplňujeme banky
Skořice by měla vařit ne déle než pět minut, a poté už zalévám meloun oloupaný do sklenic.


Pečetíme banky
Uzavírám ho pevně víky a ihned ho chlazím pod „kožich“. Překlopím plechovky víky dolů. Tímto způsobem zkontroluji, zda z nádoby nejsou nějaké kapky, protože nakládané krusty v nádobě by neměly unikat..
Nebere moc času na sklizeň melounových kůží, a díky tomu dostanete na zimu nezapomenutelné nakládané melouny. Určitě to vyzkoušejte chutné nakládané melouny ve sklenicích na zimu.

Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládaný meloun slupuje ve sklenicích na zimu