Recepty `lízat prsty `` řepa konzervované na zimu

Na zimu můžete připravovat různé přípravky z řepy, neobvyklého a chutného, ​​světlého a pikantního řepného kaviáru.
Řepa může být nazývána jedinečnou zeleninou, protože během skladování neztrácí žádnou ze svých prospěšných vlastností. Kromě toho při každém způsobu vaření této zeleniny zůstane obohacen o všechny vitamíny a živiny, které neodcházejí ani při zpracování při vysokých teplotách, ani při konzervaci. Lékaři proto doporučují jíst tuto zeleninu pro hypertenzi i v případech s různými krevními chorobami. V zimním období existuje velký nedostatek vitamínů, které by pomohly vyrovnat se s chřipkou a jinými nachlazeními, a je velmi obtížné získat čerstvou řepu, ve které jsou tyto vitaminy velmi obtížné. Proto mnoho žen v domácnosti připravuje zimu z řepy. Recepty „olízněte si prsty“ kaviáru z červené řepy na zimu jsou v této sezoně velmi populární. V tomto článku vám řekneme, jak vyrobit tak zdravou a chutnou přípravu na drsné zimní období. Vaření chutné obvazy pro boršč na zimu. Rychlý recept Červená řepa kaviár na zimu, recepty "lízat prsty" nebude trvat dlouho drahocenný čas od ženy v domácnosti. Pro mnohé je proces výroby konzervovaného jídla pro poslance spojen s dlouhým a únavným rozruchem v kuchyni. Kaviár z červené řepy na zimu však podle receptury „Lízejte si prsty“ zabere maximálně 40 minut za hodinu. Konzervační metody řepa na zimu čerstvý.

Červená řepa kaviár na zimu, olíznout recepty prsty Co potřebujete k vaření: Libra čerstvé řepy (nejlepší je vzít červené odrůdy "Bordeaux", "Bravo", "Valenta") - * Dvě velké cibulovité hlavy - * 50 mililitrů rostlinného oleje - * Tři stroužky česneku - * Tři polévkové lžíce rajčatové pasty - * Sůl a země pepř podle chuti. Jak vařit řepný kaviár na zimu podle receptu "Lízat prsty" 1. Všechny kořeny řepy se musí důkladně opláchnout štětcem. Odstraňte z něj zbývající listy. 2. Poté se vaří libra řepy, dokud se nevaří. 3. Nevařené kořeny by měly být umístěny pod proud studené vody. 4. Poté se musí řepa loupat (díky provedenému postupu je tento proces mnohem snazší, takže první kroky receptury nelze ignorovat). 5. Dvě hlavy cibule by měly být loupány a nakrájeny na malé kostky.

Červená řepa kaviár na zimu, recepty 6. Zahřívejte rostlinný olej na pánvi, zalijte cibuli a smažte ji do zlatohnědé. 7. Loupaná řepa musí být nastrouhána jemnými otvory, nebo musí zelenina projít mlýnkem na maso. Výsledná hmota musí být také nalita do pánve na cibuli a smažit vše dohromady asi 5 minut při nízkém žáru, aby se cibule nezměnila na uhlí. Abyste zabránili hoření přísad, musíte hmotu neustále promíchat dřevěnou špachtlí. 8. Po pěti minutách smažení se hmota odstraní z tepla, koření se solí a pepřem. 9. Poté do hmoty přidejte určené množství rajčatové pasty. Pokud je pasta příliš hustá, je lepší ji naředit v malé vodě. Všechny dohromady by se měly dobře promíchat a nechat sedět 7 minut v nádobě s víkem. 10. Pokud se uvařená hmota ukáže jako velmi tekutá, musíte odstranit víko a trochu zhasnout, aby se přebytečná vlhkost odpařila. 11. Vyjměte slupku z česneku a protáhněte česnekové hlavy přes lis. Přidejte česnek v této formě k dušené hmotě. 12. Po přidání česneku může být hmota odstraněna z tepla. 13. Teplá, ale nikoli horká hmota, musí být distribuována v předem připravených sterilizovaných bankách. 14. Když je kaviár z červené řepy v jar na zimu, měly by být pasterizovány při teplotě 80 - 90 stupňů po dobu nejvýše 10 minut. 15. Nakonec zůstane pouze objednat plechovky s kovovými víky a nechat je vychladnout. Co jiného by mohlo být řepné polotovary na zimu. Rychlý recept „Lízáte si prsty“ kaviáru z červené řepy na zimu vám umožní připravit spoustu příprav na zimní stůl. Takový kaviár z červené řepy lze jíst jako svačinu, natírat na chleba nebo použít jako přílohu k masovým pokrmům. Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Recepty `lízat prsty `` řepa konzervované na zimu