Červená řepa kaviár na zimu. Recept s fotografiemi krok za krokem

Dnes vás vyzývám, abyste doplnili zásoby tykve a masa lilek kaviár neméně chutné kaviár z červené řepytis. Červená řepa kaviár je předkrm, který bude skvělým doplňkem slavnostního a každodenního stolu jako příloha k rybím a masovým pokrmům, obilovinám a bramborám. Kromě toho si můžete na kostře připravit salát nebo červený boršč během několika minut, což je, jak vidíte, velmi pohodlné a praktické..

A jak chutné se to ukáže, když ho rozložíte na krustě černého žitného chleba. Ano, a obecně, odborníci na výživu doporučují konzumovat řepu a řepu s nimi co možná nejčastěji ve vaší každodenní stravě, zejména v zimě a brzy na jaře, kdy tělo začne mít nedostatek vitamínů.

Od konce kaviár z červené řepy Ukázalo se, že je mírně kořenitá, pak ji můžete dát dětem od 4 do 5 let. Pro mladší děti je nejlepší připravit řepu na zimu ve formě pyré z řepy a jablek. Nezapomeňte na to připravit alespoň sklenici kaviár z červené řepy na zimu,Jsem si jistý, že vás tento recept nezklame.

K jeho přípravě budete potřebovat následující produkty:

  • Velká řepa - 1 kus.
  • Cibule cibule - 1 kus.
  • Česnek - 1 hlava.
  • Sůl - 1 polévková lžíce.
  • Ocet - 50 ml.
  • Bobkový list - 2 kusy.

Kaviár z červené řepy Nasimu - recept

kaviár z červené řepy na zimu

Oloupejte řepu nožem nebo hrubou strouhanou zeleninovou škrabkou. Přestože dnes řepa není při vaření příliš oblíbená a připravuje se z ní jen několik salátů a borščů, je tato zelenina pro tělo nezbytná. Jeho užitečné vlastnosti si všiml Hippokrates. Červená řepa je na druhém místě z hlediska obsahu jódu (na prvním místě - mořských řas), praktikuje se k léčbě anémie z nedostatku železa a je užitečná pro zdraví mužů a žen..

kaviár z červené řepy na zimu

Nakrájejte cibuli na tenké půlky. 

kaviár z červené řepy na zimu

V pánvi zkombinujte cibuli s řepou a přikryjte slunečnicovým nebo olivovým olejem. Vařte hmotu po dobu 15 - 20 minut.

kaviár z červené řepy na zimu

Nasekejte česnek a přidejte do směsi cibule a červené řepy Kombinace řepy s česnekem je nejúspěšnější a nejčastěji používanou při vaření. Sladká řepa se stává pikantní a získává nové příchutě.

kaviár z červené řepy na zimu

Přidejte ocet a důkladně promíchejte kaviár, aby nasákly řepu, cibuli a česnek..

kaviár z červené řepy na zimu

Přidejte trochu soli a pár bobkových listů, kaviár důkladně promíchejte, aby řepa absorbovala cibuli a česnekovou šťávu. Bobkové listy nepřijímají všechny, takže je můžete brzy vytáhnout. Dušenou zeleninu ještě 30 minut.

kaviár z červené řepy na zimu

Červená řepa kaviár na zimu - to je neobvyklá, ale poměrně jednoduchá možnost pro svačinu, kterou lze podávat kromě bramborové kaše nebo jiných příloh. 

kaviár z červené řepy na zimu

Nejoblíbenější kaviár z červené řepy je na Ukrajině - tam je na každém stole. Pokud jste se pokusili nekonzumovat řepu kvůli jejich specifické chuti, znovu zvažte svůj postoj k tomuto produktu a uvařte z něj kaviár - určitě se vám bude líbit.

kaviár z červené řepy na zimu

Výhoda kaviáru z červené řepy spočívá v tom, že může být skladována po dlouhou dobu a po vaření ve velkém množství si ji můžete kdykoli vychutnat. Můžete také vařit a pikantní kaviár z červené řepy, jaký recept najdete na webových stránkách. 

Červená řepa kaviár na zimu. Fotografie

kaviár z červené řepy na zimu

Irina Malikhova


Podívejte se na podobné recepty

» » Červená řepa kaviár na zimu. Recept s fotografiemi krok za krokem