Červená řepa kaviár - lahodný krok-za-krokem foto recept na vaření přes mlýnek na maso na zimu

kaviár z červené řepy

Popis

Červená řepa kaviár na zimu Příprava je velmi jednoduchá a rychlá, takže stojí za to strávit trochu času, abyste si tuto chladnou a pikantní svačinu později mohli užít i v chladném počasí. Červená řepa je neuvěřitelně zdravá zelenina, která obsahuje původní sadu stopových prvků a v žádném jiném produktu neexistuje žádný jiný podobný produkt.. Další užitečnou kvalitou řepy je skutečnost, že i dlouhodobé tepelné zpracování žádným způsobem neovlivňuje tyto velmi stopové prvky.. Červená řepa má také prospěšné vlastnosti přímo pro lidské tělo. Tato zelenina má velmi nízký obsah kalorií, takže ji lze zahrnout do stravy. Nemluvě o tom, že vlákno v řepě bude tělo neustále čistit..

Řepa není zbavena aminokyselin ve spojení s stejně užitečnými vitamíny. Všechny tyto látky se podílejí na normalizaci práce těla a jeho udržování v dobrém stavu. Z této zeleniny lze připravit mnoho různých pokrmů, ale dnešní podrobný recept na fotografie vám řekne o vytvoření vynikajícího kaviáru z červené řepy doma. Jako další složky použijeme různé druhy zeleniny, které zdůrazní a harmonizují chuť přípravku.. Můžete vařit kaviár z vařené řepy, ale dnes použijeme čerstvou zeleninu a všechny ingredience rozemeleme v mlýnku na maso. Začněme vařit kaviár z červené řepy na zimu podle velmi chutné receptury.

Ingredience

 • Řepa 2,5 kg
 • Rajčata 2,5 kg
 • Mrkev 1 kg
 • Cibule 500 g
 • Sladká paprika 500 g
 • Česnek 2 ks.
 • Chili pepper 1-2 ks.
 • Rostlinný olej 200 ml
 • Stolní sůl 2 lžíce l.
 • Granulovaný cukr 2 lžíce. l.

Kroky

 1. První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že máte všechny ingredience, které potřebujete, aby se kaviár z červené řepy. Veškerá zelenina by samozřejmě měla být čerstvá, mladá a pokud možno pěstována na vlastní zahradě. V tomto případě nebude nutné zpochybňovat jejich přirozenost.. Připravenou zeleninu důkladně opláchněte a osušte.

  sběr zeleniny

 2. Protože nebudeme vařit zeleninu předem v žádném případě, půjdeme přímo k jejich sekání. Oloupané chutné mladé cibule vyloupeme z plevy, neřežeme je příliš jemně a nejdřív jej pošleme k nasekání do kuchyňského robota. Totéž děláme s česnekem, který není nutné řezat předem, stačí jen vyloupat hřebíček. U mrkve, řepy a papriky je vše také jasné, ale bylo by lepší se předem zbavit husté kůže rajčat. Pořadí sekání produktů nezáleží, můžete také bezpečně nasekat veškerou zeleninu na kaviár z červené řepy pomocí mlýnku na maso.

  nasekejte řepu

 3. Nasekanou syrovou zeleninu rozložíme na velkou pánev, nalijeme slunečnice nebo jiný rostlinný olej bez zápachu a přidáme cukr a sůl. Smíchejte přísady s dřevěnou špachtlí, položte je na sporák a vařte kaviár po dobu 60 minut, přičemž vezměte v úvahu, že jste veškerou zeleninu nasekali v kuchyňském robotu nebo pomocí mixéru. Pokud jste jídlo prošli přes mlýnek na maso, kaviár bude muset být vařen asi dvakrát tak dlouho. Během procesu vaření musí být kaviár promíchán se stejnou dřevěnou špachtlí, aby nespálil na dno.

  vaříme a promícháme kaviár

 4. Půl hodiny před finálním vařením kaviáru jsme do pece vložili několik malých sklenic, které je třeba předem opláchnout vroucí vodou a sterilizovat je spolu s víčky. Suché připravené nádoby naplníme vydatným a voňavým kaviárem z červené řepy, pevně je otočíme, vychladíme a pošleme ke skladování do spíž. Domácí řepný kaviár na zimu podle velmi chutné recepty přes mlýnek na maso je připraven.

  kaviár z červené řepy na zimu

  Dobrou chuť!


Podívejte se na podobné recepty

» » Červená řepa kaviár - lahodný krok-za-krokem foto recept na vaření přes mlýnek na maso na zimu