Cuketa kaviár na zimu. Recept

Recept na squashový kaviár je nesmírně populární. Spolu s plněnými a smaženými cuketami je toto zeleninové občerstvení považováno za jedno z nejsnadněji připravitelných a také chutné. Lze jej připravit různými způsoby, včetně různých přísad a přísad. Cuketa, cibule a mrkev však zůstávají povinné. Pokud například přidáte do kaviáru horkou červenou papriku cuketa zachování ukáže se pikantní a pikantní, jasnější v chuti.

Cuketa kaviár na zimu. Recept

"Ostrý squashový kaviár na zimu" recept

Ingredience na jídlo:

  • 0,5 kg cukety;
  • 2 mrkve;
  • 1 lusek feferonky;
  • 1 cibule;
  • 2 stroužky česneku;
  • sůl;
  • rostlinný olej.

Cuketa kaviár na zimu. Recept

Cuketa na "Cuketa kaviár na zimu" recept omýt, očistit podle potřeby a nakrájet na malé kostky. Mrkev se také umyje, loupe a nakrájí na tenké plátky. Česnek a cibule, zbavené slupky a slupky, jsou jemně nasekané. Semena jsou vyjmuta z feferonky a dřeň je nakrájena na malé kousky.

 Cuketa se míchá s cibulí, feferonkami a mrkví. Jsou rozloženy na pánvi. Přidá se k nim rostlinný olej a sůl, nalije se trochu vody a hmota se duší do měkka. Po ochlazení se zelenina otře na sítu a vloží se zpět do pánve. Přidá se 100 ml vody a kaviár se duší dalších 5 minut za míchání. Není třeba zmrazovat kaviár - můžete jej okamžitě vložit do kalcinovaných nádob a hermeticky srolovat. Pokud se ihned podává ke stolu, potom se ochladí, převede do mísy nebo hluboké talíře a posype bylinkami a česnekem.

Cuketa kaviár na zimu. Recept

"Cuketa kaviár na zimu" recept může být aromatičtější přidáním bobkových listů, kmínů, koriandru. Nebo zkroucený kořen petrželky. Také v kaviáru, jako v cuketa s rýží, můžete dát obiloviny. Pak bude více uspokojující.


Podívejte se na podobné recepty

» » Cuketa kaviár na zimu. Recept