Cuketa kaviár. Recept

V současné době cuketa recepty "cuketa kaviár»Mejte tolik rozdílů, kolik je v domácnosti v domácnosti, zatímco většina řemeslníků věří, že je to jejich recept, který je tradiční. Nezáleží však na tom, že nejoblíbenějším konzervačním receptem zůstává moderní recept nebo recepty od squashového kaviáru zděděného po babičkách, stejně jako „Cuketa na zimu".
Cuketa kaviárový recept znamená přítomnost následujících složek:

Cuketa kaviár. Recept


Cuketa - 1-1,5 kg-
Cibule - 2-3 velké cibule;

Mrkev - 2-3 kusy střední velikosti-
Česnek - 2 stroužky-


Zelení - volitelná bazalka, petržel, kopr-
Koření - sůl, mletý pepř-
Rajčatová pasta - 100 g-
Rajčata - 2 kusy.
Tradiční squash kaviár recepty následujícím způsobem. Začněte tím, že cuketa by měla být loupaná, pokud již má předkrm, a mladí nemusí být loupáni. Cuketa by měla být nakrájena na kostky, nemůžete příliš malý a dát do předehřáté pánve s rafinovaným slunečnicovým olejem vařit na 15 minut.

Cuketa kaviár. Recept


Poté nakrájejte cibuli a rajčata jemně a nastrouhejte mrkev na středním strouhadle. Celá tato zelenina může být dušená dohromady, dokud není průhledná. Poté se do dušené zeleniny přidá rajčatová pasta, jemně nasekané bylinky a koření, výsledný dresing se zkombinuje s dušeným cuketou a vrací se k nízkému žáru, kde po dobu dalších 5-10 minut tmavne cuketa až do poloviny.

Cuketa kaviár. Recept


Výsledná hmota se přenese do mísiče a rozemele se, dokud se nedosáhne homogenní konzistence, která se po převedení do pánve vaří nejméně 5 minut. Pak skončilo Cuketa kaviár se rozpadá ve sterilizovaných nádobách.


Podívejte se na podobné recepty

» » Cuketa kaviár. Recept