Jednoduchý recept na squashový kaviár

Kromě jiných receptů na cuketový kaviár se všemi druhy aditiv a inkluzí bych rád zdůraznil nejjednodušší recept na squashový kaviár, které naše babičky uvařily. Podle tohoto receptu je kaviár kořenitý, lehce sladký, s příjemnou, ne dotěrnou česnekovou dochutí a aroma. Prostě to taje v ústech. Jednoduchý kaviár je vhodný jako předkrm pro hlavní chod (dokonale doplňuje masová jídla nebo první chody) nebo se šíří na chléb.

Jednoduchý recept na squashový kaviár

Ingredience na vaření cuketa na zimu ve formě kaviáru, ne moc. V tomto receptu se nedoporučuje být ochotný, protože ideální kombinace a konzistence jsou získány právě z těchto složek:

  1. 1,5 kg cukety;
  2. 2 mrkve;
  3. 2 cibule;
  4. 3-4 stroužky česneku;
  5. mletý černý pepř;
  6. sůl;
  7. rostlinný olej.

S takovým jídlem se jen těžko zlepšíte, takže se nemusíte starat o svou postavu. Spíše vařte cuketový kaviár a užívejte si!

Jednoduchý recept na squashový kaviár

Jak vařit jednoduchý recept na kaviár z cukety:

Krok 1. Cuketa se promyje a vypustí z přebytečné vlhkosti. Poté, co musí být nastrouhané na jemném struhadle a slupce (je-li hrubá a tvrdá) - předřežte a očistěte semena.

Krok 2. Vytlačte nadbytek šťávy z masy squash rukama. A hmota samotná se převede na pánev (nejlépe železo nebo cín), lehce nasolí a na sporáku se nechá mírně zahřát, aby se vařila půl hodiny, za stálého míchání cukety.

Krok 3. Cibule je velmi jemně nasekaná. Mrkev se strouhá na strouhance mrkve.

Krok 4. Cibule se nejprve smaží v rostlinném oleji. Poté se k ní přidají strouhaná mrkev. Po 5 minutách vaření na pánvi by měla být cibule a mrkev mírně osolená.

Krok 5. Cuketa horká musí být protírána (nebo filtrována) přes síto s malými otvory, aby se proměnila v homogenní hmotu a zároveň odstranila přebytečnou vlhkost. Přidejte smaženou cibuli a mrkev a dejte vařte dalších 10 minut na mírném ohni.

Krok 6. Do zeleniny se přidá drcený česnek, mletý černý pepř a sůl, pokud je to nutné. Kaviár se smaží dalších 5 minut.

Krok 7. Jednoduchý recept na kaviár z cukety na zimu je umístěn ve sterilizovaných nádobách a srolovaný. Při přípravě kaviáru můžete použít „Squash kaviár. Recept s fotografií".

Jednoduchý recept na squashový kaviár

Dosud cuketa kaviár na zimu jednoduchý recept lze připravit s rajčatovou pastou. Za tímto účelem se odebírá 1 kg cukety: 1 cibule, 1 mrkev, 1 stroužek česneku, petrželkový kopr, slaný cukr, pepř, rostlinný olej na smažení a? polévková lžíce rajčatová pasta.

Zelenina kaviáru se promyje a vyčistí. Mrkev je strouhaná. Cibule je nakrájena na kroužky. Cuketa - v malých kostkách. Poté, co jsou cukety smažené v oleji a položeny na talíř. Poté se cibule smaží a dá se také samostatně. Do pánve se přidá olej a mrkev se smaží. Cibule, mrkev a cukety se mísí a nasekají v mixéru. Rostlinná hmota se přenese na dušenou nebo dušenou pánev a duší po dobu 40 minut se zavřeným víkem. K hotové misce se téměř přidá cukrová sůl, pepř, česnek a rajčatová pasta. Na samém konci - nakrájenou zeleninu.


Podívejte se na podobné recepty

» » Jednoduchý recept na squashový kaviár