Zachování cukety

Konzervovaný squashový kaviár

Před vařením squashového kaviáru musí být zelenina pečlivě připravena:

  • Pro přípravu se cuketa jemně omyje štětcem nebo žínkou ve studené vodě. A pak se umyjí pod tekoucí vodou.
  • Stonky a zbytky vaječníků s malou přilehlou částí zeleninové dřeně jsou z ovoce odstraněny.
  • Cuketa připravená tímto způsobem se oloupá (pokud již nejsou příliš mladí).

Zachování cukety

Cuketa kaviár recept na zachování lze připravit tímto způsobem:

K získání cuketového kaviáru se spotřebuje asi 1,8 - 2 kg cukety, 100 ml slunečnicového oleje, 100 g cibule, 2 stroužky česneku, malý svazek kopru a petrželky, 60 ml 5% octa se spotřebuje na 1 litr sklenice..

Cuketa (již připravená) se nakrájí na 1,5 cm kruhy a smaží se na slunečnicovém oleji na pánvi, dokud na obou stranách nezhnědne. Poté, co se hrnky ochladily a otočily v mlýnku na maso.

Cibule, oloupané a nakrájené na kroužky, se smaží z ruddy. Současně se připravuje koření: petržel a kopr se umyjí, vypustí a rozmačkají v malých větvích - oloupaný česnek se promyje studenou vodou a nakrájí na kousky nebo tlačí solí do malty. To vše se přidává do cukrové hmoty plus soli a granulovaného cukru, které se odebírají v množství 10 až 13 g na kilogram cukety. Místo stolního octa můžete do kaviáru přidat rajčatovou omáčku nebo nakrájená rajčata (150-200 g). Pro zlepšení chuti a zvýšení obsahu vitamínu se přidává pyré z pyré (nejvýše 15% z celkové hmotnosti rajčete).

Zachování cukety

Všechny připravené komponenty pro kaviár jsou smíchány a baleny do sklenic. Potom se sklenice přikryjí víky a umístí se do mísy s vodou zahřátou na 90 ° C pro pasterizaci po dobu jedné hodiny. Konzervaci lze pak hermeticky uzavřít a uskladnit.

Doplňte cukety zásoby mohou konzervování cukety v korejštině a cuketa konzervační recepty zimní občerstvení.

Zachování cukety

Cukety konzervované recepty měli také zaujmout své správné místo na policích mezi sklenicemi s polotovary.


Podívejte se na podobné recepty

» » Zachování cukety