Lahodný squashový kaviár, jako v obchodě

Cuketa kaviár, stejně jako v obchodě má zvláštní chuť. I když jste nikdy nic takového nezkoušeli, jeho chuť vás nenechá lhostejným..

Lahodný squashový kaviár jako v obchodě

Cuketa kaviár, stejně jako v obchodě. Recept.
Cuketový kaviár by měl obsahovat následující základní složky: cuketa, rajčata nebo rajčatová pasta, koření, cukr, sůl, celer, kořen pašije, kořen petrželky, cibule, mrkev, mouka. Chuť hotového squashového kaviáru závisí na tom, jak je squash připraven. Mohou být vařeny nebo smažené. Koření má také významný vliv na chuť..
K přípravě kaviáru zakoupeného v obchodě budete tedy potřebovat:
- cuketa - 3 kg
- cibule -? Luke
- slunečnicový olej
- mrkev - 1 kg
- petržel nebo kopr
- rajčatová pasta - 1 jar

- Pšeničná mouka
- sůl - lžíce
- pepř
- koření

Lahodný squashový kaviár jako v obchodě

Příprava:
1. Ochutnejte rajčatovou pastu - neměla by být kyselá, protože to může zkazit chuť hotového tykve. Pečená rajčata lze nahradit rajčatovou pastou.
2. Tajemství chutného squashového kaviáru, stejně jako v obchodě, je to, že se do něj přidává mouka. Z toho kaviár získává jednotnou konzistenci, stává se viskózní. Je velmi dobré, pokud máte ve svém arzenálu tlakový vařič nebo nádobí se silným dnem..
3. Pečte cuketu v troubě a zahřejte ji na 220 stupňů. Pečená zelenina ve slupce. Po upečení oloupejte cukety, projděte mlýnkem na maso, vařte pod víkem asi 30 minut.
4. Smažte mrkev a cibuli v rostlinném oleji, protřepejte sítem nebo nasekejte v mixéru, přidejte cuketu.
5. Přidejte rajčatovou pastu, 4 polévkové lžíce slunečnicového oleje, sůl, vařte pod pokličkou na mírném ohni. Směs by měla dobře vařit. Bude to trvat asi dvě hodiny..
6. Přidejte několik kousků černého pepře, suché pánve smažené pšeničné mouky, nasekané bylinky, koření, vařte 5 minut.
7. Rozetřete squash kaviár do sklenic, sterilizujte. 0,5 sklenice - 30 minut, litr - 40 minut.
8. Ocet se nepřidává do kaviáru z cukety, proto je třeba sklenice obzvláště pečlivě sterilizovat.. Cuketa kaviár jako v obchodě připraven!
9. Díky tomu získáte asi 3 litrové plechovky kaviáru. Kaviár chutná jako squashový kaviár Baltimore. Má nádhernou oranžovou barvu.

Lahodný squashový kaviár jako v obchodě

Můžete také experimentovat a vyzkoušet jiné druhy squashového kaviáru.
Cuketa kaviár. "Pro vaše zdraví." Složení: čerstvé cukety, pšeničná mouka, mrkev, cibule, petržel, celer, kopr, rafinovaný slunečnicový olej, černý pepř, sůl, rajčatové pyré.
Cuketa kaviár s rajčatovou pastou "Kyselé okurky". Složení: squashové pyré, smažená mrkev a cibule, rafinovaný slunečnicový olej, sůl, pepř, pšeničná mouka, bylinky, rajčatová pasta.
Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodný squashový kaviár, jako v obchodě