Jak vařit lehce osolené okurky za 15 minut?

Lehce osolené okurky za 15 minut Je to velmi pohodlný způsob marinování, zejména na pikniku, kde nejsou k dispozici vymoženosti moderní kuchyně. Dokonce i přezrálé plody jsou vhodné k solení, které jsou zcela nevhodné pro konzervování na zimu..

Jak vařit lehce osolené okurky za 15 minut?

Jak vařit lehce osolené okurky rychlým způsobem? Vezměte plastový sáček a nakrájejte na něj několik okurek o tloušťce 2-4 mm. Tam nakrájejte kopr a vše, co obvykle přidáváte při solení. Nakonec nasekejte několik stroužků česneku do sáčku. Přidáme sůl, spojíme konce, dobře promícháme. Za 15 minut lehce osolené okurky v sáčku můžeš jíst.

Jak vařit lehce osolené okurky za 15 minut?

Samozřejmě nemají čas na solení, ale dobře nasycené česnekem a bylinnými aroma, pokud je držíte několik hodin, podávají šťávu a v jejich vlastní šťávě dostanete lehce osolené okurky. Pokud jste vyzkoušeli okurky a ukázalo se, že jsou nesolené, můžete bezpečně přidat další sůl - to nezkazí jejich chuť. Pokud jste vzali zarostlé okurky, odřízněte jim nejprve kůži. Rychlé solené okurky v sáčku připraven!

Jak vařit lehce osolené okurky za 15 minut?

Lehce osolené okurky lze připravovat nejen v sáčku, ale také v nádobě. To se provádí podobným způsobem, ale přesto má tento recept své vlastní vlastnosti..


Lehce osolené okurky - recept.

Složení:

- střední okurky - 2 kusy.

- malá hromada kopru

- sůl - lžička

- pár stroužků česneku

Příprava:

1. Pro moření si vezměte mladé plody tenké kůže, odřízněte od nich okraje, nakrájejte je na polovinu, proveďte hluboké řezy, aby byly okurky dobře osolené.

2. Oloupejte česnek, nakrájený na několik kusů (velký).

3. Přeložte kopr v partě a nakrájejte na velké kousky.

4. Vložte okurky do sklenice (je velmi vhodné použít mikrovlnnou nádobu) do jedné vrstvy. Pokud po tom stále máte okurky, můžete vytvořit druhou vrstvu, ale o něco později..

5. Položte kopr na vrchol (pokud děláte jednu vrstvu, vložte veškerý kopr, a pokud dva - jen polovinu).

6. Top s česnekem (část nebo všechny).

7. Přidejte hrubou sůl (část nebo všechny).

8. V případě potřeby proveďte všechny tyto postupy pro druhou vrstvu.

9. Uzavřete nádobu víkem a protřepávejte po dobu 5 minut. To by mělo být provedeno velmi energicky, takže můžete tento postup věnovat svému manželovi.

10. Po takovém intenzivním třepání okurky dávají šťávu, jsou impregnovány chutí kopru a česneku a aromatickými vůněmi.

11. Nechte své okurky sedět 15 minut, poté je můžete jíst.

Můžete také vařit lehce osolené okurky na zimu.


Podívejte se na podobné recepty

» » Jak vařit lehce osolené okurky za 15 minut?