Cuketa kaviár. Recept

Při přípravě kaviáru z cukety byste neměli přesně spočítat hmotnost a množství těchto složek. Kreativita a potenciál jsou zde vítány. Cuketové kaviárové recepty lze libovolně doplnit: česnekem nebo feferonkou - přidejte cukr. Bude to stále chutné! "Cuketa kaviár na zimu. Recept»Umožňuje bezplatnou interpretaci! Proto se můžete směle a beze strachu pustit do podnikání..

Cuketa kaviár. Recept

Popravit cuketa recepty "cuketa kaviár", potřebovat:

  1. 2 kg mladých cuket;
  2. 2 mrkve;
  3. 4 velké papriky;
  4. 5 rajčat;
  5. 2 cibule;
  6. pepř a sůl;
  7. banda zelených;
  8. rostlinný olej.

Cuketa kaviár. Recept

Jako každý jiný recept na výrobu kaviáru z cukety začněte přípravou této zeleniny. Cuketa se promyje a nakrájí na dvě. Varlata se z nich odstraní a slupka se odloupne. Cuketové ovoce se nakrájí na malé kousky.

Rajčata se nakrájí na 6 kusů. Totéž děláme s pepřem. Mrkev se naseká na proužky. Cibule se smaží na pánvi v rostlinném oleji, ale je lepší je ne smažit vůbec, opékat, udržovat je na mírném ohni 10 minut.

Dále je veškerá zelenina mleta v mixéru nebo rotována v mlýnku na maso. Ale každý je vyžadován samostatně.

Nasekaná mrkev se posílá na pánev na opečenou cibuli. A stejným způsobem jako cibule se zpracovává v oleji asi 15 minut. Výsledná směs se umístí do smaltované pánve. A rajčata se posílají na pánev a přidávají trochu rostlinného oleje. A po 15 minutách - bulharský pepř. Zeleninová směs je držena pepřem dalších 10 minut..

Rajčata a paprika se posílají na pánvi s cibulkou a mrkví. K dispozici jsou také kousky cukety. To vše je smíšené a na sporáku se vaří. Oheň musí být malý, aby salát bublal spíše než vařil v nádobě s víkem. Miska je dušená déle než hodinu a půl. Je nutné se pravidelně snažit a rozhodovat sami za sebe: je to připraveno. Ve druhé polovině období dušení jsou položeny nasekané bylinky a sůl. Na konci cuketa salát na zimu otevírá se tak, že kapalina trochu vyvaří a zhoustne.

Cuketa kaviár. Recept

Po dušení se kaviár rozloží v suchých, promytých nádobách a sterilizuje se a zakryje se víky. Doba sterilizace je 45-60 minut. Potom jsou plechovky zkrouceny a poslány vychladnout.


Podívejte se na podobné recepty

» » Cuketa kaviár. Recept