Solená makrela ve slaném nálevu

Dnes se s vámi chci podělit nejjednodušším a nejzákladnějším způsobem solení ryb. Doma nabízím recept s fotografií solené makrely ve slaném nálevu. Dávám přednost makrely. Nejen, že je to užitečné, ale také mi to esteticky vyhovuje. Rybí maso se ukázalo být husté, mírně solené a kůže je zlatá, dobře oddělená. A určitě budete vědět, že ryba je vyrobena s vysokou kvalitou, čistou, můžete ji dát dětem s klidem mysli, protože tento druh produktu na trzích a v obchodech vždy vyvolává pochybnosti, a to nejen podmínky, za kterých se vyrábí, ale také přísady a zlepšovače chutě, které tam mohou být a které jsou nepřijatelné ve stravě dětí a starších lidí. Takže samotný recept.

Složení:
- makrela - 3 kusy, takže stačilo na pár jídel-
- rafinovaný cukr - 2 polévkové lžíce-
- filtrovaná voda - 1 litr-
- stolní sůl - 3 polévkové lžíce-
- uvařit čaj pevně - 3 polévkové lžíce-
- cibule slupka - 2 hrsti.potřebné ingredience

Ryby musí být očištěny od vnitřností a také musí být odstraněny žábry, protože způsobují hořkost ryb, a tomu se musíme vyhnout..


dát ryby
Dalším krokem je příprava solného roztoku. V našem případě je jednoduše připraveno. Bereme kastrol, do něj nalijeme vodu, dáme ho do ohně, přidáme sůl, cukr, čaj, cibulové slupky a přivedeme k varu, vypneme a poté zchladíme a zfiltrujeme ze suspenze.


nalít vodu


přidat koření


přidat čaj


přidat slupku


naplňte rybu marinádou
Nalijte ryby do takové mísy s tímto solankou tak, aby se obarvení cibulovými slupkami a čajem nebojí. Necháme pár dní pod víkem při pokojové teplotě. Během této doby musí být ryby několikrát převráceny, aby byly po celé délce rovnoměrně soleny.
Na novoroční stůl i 8. března jsme do solného solného nálevu slanou solili slanou sůl, často to děláme a dokonce i rozveselujeme, když duše vyžaduje chutnou a neobvyklou. Občerstvení z solené červené ryby vždy v poptávce u stolu - jak ve všední dny, tak o svátcích.
Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Solená makrela ve slaném nálevu