Šťavnatý růžový losos pečený ve fólii - recept s fotografiemi krok za krokem, jak lahodně péct ryby po kouscích v troubě

plátek pečeného růžového lososa se salátem a olivami na rovném talíři na stole

Popis

Růžový losos pečený ve fólii v troubě je chutné a uspokojivé jídlo. Ryba je velmi chutná a zdravá a díky pečení v peci jsou zachovány všechny nutriční prvky. Pro pohodlí vaření doma jsme vyvinuli vizuální recept, navržený krok za krokem. Postupujte podle pokynů a budete moci ryby řádně upéct..

Rada! Ryby mohou být doplněny zeleninou (pečenou nebo čerstvou), brambory v jakékoli formě, včetně bramborové kaše. Můžete to jednoduše podávat s citronovými klíny a bylinkami. Řiďte se svými preferencemi vkusu. V každém případě se to ukáže chutné a uspokojivé.

Jednou z výhod našeho postupného receptu, ilustrovaného vizuálními fotografiemi, je jednoduchost vaření. Nebudou žádné potíže. Výsledkem vaření budou voňavé, šťavnaté a chutné ryby, které lze dokonce dát na slavnostní stůl..

Obsah kalorií v upečeném růžovém lososu je 127,8 kcal na 100 gramů. Energetická hodnota misky je skvělá. Je to 17,8 gramu proteinu, 5,6 gramu tuku, 1,4 gramu uhlohydrátů.

Hodně štěstí s vašimi kulinářskými experimenty doma!

Ingredience

 • Růžový losos 1 kus.
 • Citron podle chuti
 • Stolní sůl podle chuti
 • Mletý černý pepř podle chuti
 • Koření pro ryby - podle chuti
 • Cibule 1 ks.

Kroky

 1. Nejprve musíte ryby připravit v souladu s podrobným receptem na fotografie. Vezměte zmrazené jídlo a nechte ho roztát. Čerstvé ryby musí být očištěny od vnitřností a umývány. Dále nakrájíme na porce - steaky. Každý by neměl být tlustý více než čtyři centimetry.

  kousky syrového růžového lososa v průhledné skleněné desce na stole

 2. Nyní musíte připravit koření. Potřebujeme kořenící sůl, černý pepř a ryby.

  koření na bílý talíř na stole

 3. Vložte kousky ryb do nádoby a nalijte tam všechna koření, dobře promíchejte.

  kousky syrového růžového lososa v koření na skleněné desce

 4. Dále musíte poslat citron do mrazničky a počkat, až zamrzne. Zmrazený produkt by měl být nastrouhán na jemném struhadle.

  jemně nastrouhaný citron na talířek

 5. Vezměte jednu čajovou lžičku výsledné vůně a odešlete ji na zbytek kousků ryb. Poté musí být ryby zaslány do chladničky nejméně jednu hodinu, aby byly marinovány.

  kousky syrového růžového lososa v koření a strouhané citrony v průhledné desce

 6. Nyní pečte plech s fólií a vytvořte nárazníky. Lehce namažte rostlinným olejem. Oloupejte cibuli, omyjte ji a osušte. Rozstřihněte jej na kroužky (můžete použít peří nebo polokroužky) a položte na spodní stranu plechu..

  cibulové kroužky na fólii na plech

 7. Dále vložte kousky ryb do koření.

  kousky syrového růžového lososa v koření na plech na pečení potaženém fólií

 8. V této podobě posílejte jídlo k pečení v troubě při teplotě 250 stupňů. Doba vaření - 30 minut.

  pečené kousky švestky na plech na pečení potaženém fólií

 9. To je vše, růžový losos pečený ve fólii v peci je připraven. Zůstává sloužit šťavnaté jídlo, vyrobené doma podle ilustrativního fotografického receptu, zdobeného krok za krokem, na stole a přidáním zeleninové přílohy. Dobrou chuť!

  pečené kousky růžového lososa se salátem a olivami na talíři na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Šťavnatý růžový losos pečený ve fólii - recept s fotografiemi krok za krokem, jak lahodně péct ryby po kouscích v troubě