Solený růžový losos v oleji s cibulkou

Na sůl lahodný růžový losos doma existuje mnoho metod, ale řeknu vám, jak to udělat nejen chutné, ale také pro budoucí použití. Pokud si někdo myslí, že solené ryby nemohou ležet v lednici déle než 2 dny, podívejte se, jak je doma připravena lahodná solená růžová lososa v oleji s cibulí. Abych do ryb přidal trochu pikantnosti a štiplavosti, dal jsem do růžového lososa cibuli. Vyzkoušejte solení růžového lososa v oleji s cibulkou a budete si na mě a můj vynikající recept pamatovat více než jednou.


Ingredience
Složení:

- 500 gramů tání růžového filetu z lososa,
- 2 střední cibule,
- 30-40 gramů rostlinného oleje
- 5-7 ks. pepře,
- 2 ks. bobkové listy,

- 60 gramů soli,
- 10 gramů granulovaného cukru,
- 700 gramů vody.Slaná ryba
Pro urychlení procesu marinování okamžitě nakládejte růžový losos v marinádě. K tomu vařte vodu, rozpusťte cukr, sůl a přidejte koření. Papriky a bobkové listy fungují dobře. Nechte marinádu vychladnout. Vložte růžový filet z lososa do chlazené marinády na 2 hodiny a vložte do chladničky. Pro marinování jsem použil rybu se slupkami, takže později by bylo jednodušší ryby uříznout a nedrtit je rukama.


Plátek
Nakrájenou solenou rybu jsem nakrájel na tenké plátky, jako by odřízl kůru, abych ji nepoužil. Filet z růžového lososa tak bude již téměř připraven k použití..


Přidejte cibuli a olej
Vezmeme sklenici a vložíme do ní kousky růžového lososa a cibule nakrájené na půlky prstenů. Nalijte olej na ryby tak, aby krásně svítil. Vložte růžový losos do chladničky pro chlazení. Navrhuji také, abyste viděli, jak takový solený růžový losos s lososem doma s kůží.


Dobrou chuť
Po hodině mohou být ryby servírovány ke stolu a ošetřeny všemi hosty. Takový růžový losos bude bez problémů skladován až 5 dní v lednici, protože jsme do něj přidali vynikající konzervační látku - rostlinný olej. V mé rodině taková ryba neleží po dobu 5 dnů, jedeme ji velmi rychle a olizujeme si rty.!
Podívejte se na podobné recepty

» » Solený růžový losos v oleji s cibulkou