Pečená plněná okurka - krok za krokem recept s fotografií vaření celé ryby v troubě na slavnostní stůl

dvě pečené plněné candáty na talíři lemované čerstvými bylinkami na stole

Popis

Plněná candát Je to chutné a zajímavé jídlo, které potěší milované a zdobí slavnostní stůl. Můžete zodpovědně přistupovat k designu jídla a jeho vzhled bude opravdu velkolepý. Doporučujeme vám připravit jídlo podle našeho podrobného receptu na fotografie. A pak vaření candáta jako krále nebude obtížné..

Rada! Jedním z nejobtížnějších a nejdůležitějších fází je odstranění kůže z ryb. Pokud používáte náš recept, nemusíte. Rybu budeme péct celé. Je to pohodlné a jeho chuť a vzhled bude skvělý. Pokud bude vše hotovo správně, bude možné nechat celou okurku plněnou bylinkami a ořechy. Po pečení v troubě se ukáže šťavnaté, neuvěřitelně voňavé a uspokojivé..

V souladu s technologickou mapou plníme okoun s bylinkami, cibulí v kombinaci s ořechy.. Někdy je do kompozice zahrnuta rýže a dokonce i houby, aby se dosáhlo uspokojivějšího jídla, ale v tomto případě to není nutné. Pokud uděláte vše, co je uvedeno ve vizuální receptu, sestavené krok za krokem a ilustrované fotografií, pak bude jídlo šťavnaté, uspokojivé a voňavé.

Hodně štěstí s vašimi kulinářskými experimenty doma!

Ingredience

 • Rybí štika - 2 kusy.
 • Majonéza 150 g
 • Kopr 1 svazek
 • Cibule 1 ks.
 • Ořech 40 g

Kroky

 1. Vaření je snadné podle postupného fotografického receptu. Nejprve připravte všechny potřebné ingredience jejich umístěním na pracovní plochu a poté začněte připravovat náplň. Je třeba trochu loupat a brousit ořechy, abyste vytvořili malé kousky, ale nikoli drobky. Cibule by měla být loupaná, omyta koprem a sušena. Poté nasekejte zeleninu i byliny. Pošlete je do mísy. Dejte sem vlašské ořechy a přidejte trochu majonézy.

  nakrájenou cibuli s ořechy, nakrájenou čerstvou koprem v průhledné desce na stole

 2. Nyní začneme připravovat ryby samotné. Vezměte walleye, oloupejte ji, uvolněte ji z vnitřností a vystřihněte žábry. Poté by měl být produkt otřen solí a majonézou. Udělejte to samé s druhou rybou. Umístěte obě candáty na plech na pečení připravený k pečení..

  dva celé candáty, naolejované majonézou, na mastném plechu na pečení

 3. Poté musí být ryba naplněna náplní.. Zbývá poslat candát do pece, která byla předehřátá na 200 stupňů. Doba pečení - 40 minut.

  dva okurky, plněné zelení s ořechy a namazané majonézou, na mastném plechu na pečení

 4. To je vše, je připravena lahodná, šťavnatá a ústa zalévaná štika, vyrobená podle jednoduchého receptu s fotografiemi krok za krokem. Pečenou rybu položte na talíř, přikrývejte čerstvým koprem nebo ozdobte jiným způsobem a odešlete ke stolu, aby byla konečně ochutnána.. Dobrou chuť!

  dvě pečené plněné okurky na ploché desce lemované čerstvým koprem na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Pečená plněná okurka - krok za krokem recept s fotografií vaření celé ryby v troubě na slavnostní stůl