Živé ryby

Zemědělský obchod v Moskvě "Nákupní pasáž" nabízí kvalitní jídlo z obživy. Produkty samozásobitelského zemědělství a certifikované podniky se vyznačují tím, že neobsahují látky škodlivé pro lidské zdraví. Tyto produkty jsou nejen zdravější, ale mají také výraznější chuť..

Živé ryby

Jaký je rozdíl mezi rybami z přírodních farem a odlovenými v přírodě

Společnosti zabývající se živobytím, chovem ryb a zásobováním mořskými plody jsou odpovědné za potraviny, které vyrábějí, takže o kvalitě těchto produktů není pochyb..

Druhy ryb, jako je losos, pstruh, mořský okoun a další, se chovají v klecích..

Živé ryby

Výhody ryb

Ryby jsou zdrojem fosforu a všech aminokyselin nezbytných pro lidské tělo. To je vařené a smažené, pečené, dušené, marinované, solené, sušené, sušené, uzené a dokonce i syrové. Mnoho lidí, kteří přestanou jíst maso, stále jedí ryby, protože obsahuje obrovské množství látek, které tělo potřebuje..

Pravidelná konzumace ryb:

  • zlepšuje vidění;
  • snižuje hladinu cholesterolu;
  • normalizuje metabolismus;
  • zvyšuje délku života;
  • přispívá k prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému;
  • normalizuje funkci srážení krve;
  • zlepšuje stav vlasů, nehtů, zubů a kostí.

Ryba je dietní produkt, který nemůže vést k obezitě. Lidé, kteří chtějí zhubnout, se doporučuje konzumovat ryby jako zdroj bílkovin, vařené nebo pečené. Mastné ryby obsahují mnohem nižší procento tuku než většina masa a nutriční hodnota rybího tuku je velmi vysoká: obsahuje vitamíny A a D a dobře se vstřebává. Mezi nejméně užitečné produkty, ale velmi chutné, patří solené a uzené ryby - je lepší minimalizovat přítomnost těchto produktů ve vaší stravě, pokud máte kontraindikace od lékaře nebo svého výživu.

Živé ryby

"Nákupní pasáž" Sergiev Posad spolupracuje pouze s podniky, které dodávají čerstvé ryby a mořské plody. U nás si můžete vždy objednat domácí dodání vybraného zboží v městské části Sergiev Posad. Prodáváme pouze čerstvé čerstvé ryby z ekologického zemědělství a lahodné krevety.


Podívejte se na podobné recepty

» » Živé ryby