Letní kaviár rychle. Recept s fotografií

Lilek Jděte velmi dobře s různou zeleninou, což vám umožní připravit různé zeleninové dušené maso, občerstvení a saláty. Lilek lze nakládat, solit a sušit, což je přibližuje hub.
Letní kaviár rychle
K přípravě tohoto kaviáru budete potřebovat následující zeleninu: cibuli - 1 kg, lilek - 2 kg, mrkev - 1 kg, rajčata 2 kg a slunečnicový olej, sůl, pepř podle chuti.


Lilek musí být zralý a mladý.
Veškerá zelenina musí být předem umytá. Lilek, který se zbavil stonků se sepaly, musí být pečen (což výrazně snižuje dobu vaření kaviáru) v troubě a položen na rošt. Ale v tomto případě, pokud přehlédnete, lilek může „explodovat“ a zabarvit celou troubu, abyste tomu zabránili, musíte na lilku udělat malé řezy a sledovat proces.
Existuje snadnější a pohodlnější způsob - jemně péct modré - vložit je do sáčku a vložit je do mikrovlnné trouby přímo do sáčku a péct tam. V takovém případě „explodující“ lilek v balení nepoškodí čistou mikrovlnnou troubu. Poté, co jsou lilky připraveny, je třeba je oloupat a nakrájet.
Nakrájejte cibuli a smažte ve slunečnicovém oleji. Tři mrkev na hrubém struhadle a když jsou cibule smaženy do zlatohnědé, přidejte mrkev do pánve.

Letní kaviár rychle

Vařte po dobu 5 minut, přidejte nasekané lilky, promíchejte a vařte po dobu 10 minut.

Letní kaviár rychle

Strouháme rajčata a pečlivě oddělujeme kůži. Výslednou hmotu přidejte na pánev, promíchejte a nechte vychladnout - sůl a pepř podle chuti. Když je kaviár připraven, rozemelte jej mixérem, dokud není pyré..

Letní kaviár rychle

Rovněž vaříme a umístíme do dříve umytých a sušených nádob, sterilizujeme. Jezte jako studená svačina.

Letní kaviár rychle


Kaviár nemůžete brousit mixérem, ale nechte ho tak. Když jste na zemi, použijte ji jako studený předkrm. Navenek by to mělo vypadat jako tovární. Není strouhaný, lze jej použít jako přílohu pro teplé maso.

recept poskytovaný Anyw


Podívejte se na podobné recepty

» » Letní kaviár rychle. Recept s fotografií