Konzervování v pomalém hrnci: recept na kaviár z lilku

Konzervy lilek, rajče a okurky na zimu - to jsou naše oblíbené přípravy na zimu, pomocí této metody můžete získat velmi chutné občerstvení.
Příprava konzervace může být usnadněna pomocí multikamera, který mimochodem poslouží jako vynikající dárek k narozeninám pro vaši babičku. V této jednotce bude možné připravit jak vaše oblíbené konzervační, tak sladké přípravky..

Konzervování v pomalém hrnci: recept na kaviár z lilku

Konzervování v multicooker lilek kaviár


Omyjte rajčata (3 ks) a zalijte vroucí vodou, vytlačte 4-5 oloupaných stroužků česneku do mísy pro více vrstev a trochu smažte v malém slunečnicovém oleji pomocí režimu "Pečení"..
Nasekejte papriku a cibuli, přidejte do česneku. Omyjte 3 lilky, odstraňte z nich kůži a nakrájejte na kostičky. Míchejte veškerou zeleninu a přidejte k ní lilek. Oloupejte rajčata, nakrájejte na kostky a odešlete zbytek zeleniny. Nasolte směs, přidejte kopr a petržel, stejně jako koření, jak si přejete. Vše znovu promíchejte.
Vezměte prosím na vědomí, že se vytvoří velké množství kapaliny, a proto víko multicookeru nemusí být uzavřeno. Obsah míchejte pravidelně, zejména na konci vaření, protože obsah misky začne zhoustnout a pomalu péct až na dno. Vaření kaviáru z lilku bude trvat asi hodinu a pak si můžete buď vychutnat jeho chuť, nebo jej obvyklým způsobem převrátit do sklenic..
Můžete také vařit konzervované fazole v pomalém sporáku, jak vidíte, tento kuchyňský pomocník bude pro vaši babičku skvělým dárkem k narozeninám.
Podívejte se na podobné recepty

» » Konzervování v pomalém hrnci: recept na kaviár z lilku