Kaviár lilku

Kaviár lilku Je jedním z nejchutnějších občerstvení. Během vaření je velmi obtížné to zkazit. Vždy se ukáže, chutné a chutné! Kaviár se podává jako studený předkrm, jako horký salát nebo na zimu uzavřený ve sklenicích.

Kaviár lilku

Před jak vařit kaviár lilku, musíte vzít správné ingredience pro recept. Takže pro 4-5 velkých lilků budete potřebovat:

  1. 4 zralá rajčata;
  2. 2 cibule;
  3. 4 stroužky česneku;
  4. 100 ml voňavého slunečnicového oleje, nerafinovaného;
  5. mletý černý pepř;
  6. sůl.

Kaviár lilku

Před lilek na zimu vařte v lehce osolené vodě, dokud se nevaří. Můžete to zkontrolovat vidličkou, piercing v řezu. Pokud to pronikne snadno, jsou připraveni. To znamená, že voda může být vypuštěna a lilky mohou být přímo vystaveny útlaku na půl hodiny, takže nadbytek vlhkosti je „opouští“. Můžete jen dát zeleninu na prkénko, přikrýt další nahoře a dát na ni hrnec vody - a celou tuto strukturu - do dřezu pro odvodnění. Poté je třeba pečeně odstranit lilek (je-li hustý) a podélně je rozřezat na dvě části, přičemž seškrábne semena.

Rajčata pro kaviár jsou opařena vroucí vodou a zbavena kůže. Pak promění mlýnek na maso spolu s lilky, nakrájenou cibulkou a česnekem. Výsledná hmota se nasolí, nalije se do ní 50 ml slunečnicového oleje a vše se promíchá.

Kaviár lilku

Připraveno Recept „Kaviár z lilku“ lze vařit z pečeného lilku v troubě. Pak je nemusíte vyhazovat. Pro kaviár je místo rajčat nebo šťávy vhodná rajčatová pasta. A aby byla chuť jídla jemnější, přidává se cuketa. Cuketa a lilek kaviár Ukázalo se, že není o nic horší než originál. Vyzkoušejte to, experimentujte! A pak se toto občerstvení stane oblíbeným zážitkem celé vaší rodiny..


Podívejte se na podobné recepty

» » Kaviár lilku