Ochrana okurek pro zimu. Chutné recepty

Ochrana okurek pro zimu začíná na začátku léta a trvá až do poloviny, protože v této době plody dosáhnou dospělosti. Podívejte se, jaké recepty jsme pro vás připravili.

Ochrana okurek pro zimu. Chutné recepty


Ochrana okurek pro zimu
.
Vyberte malé, silné okurky, umyjte je v dobré víře. Oloupejte pár cibule. Na jednu nádobu budete potřebovat asi dvě cibule. Kromě toho budete potřebovat jednu loupanou mrkev pro každou nádobu. Nádoby umýt a vyčistit. Nakrájejte okurky „podložky“. Vložte do každého samostatného kontejneru několik lavrushků, každá lžičku semen kopru a pár luštěnin. Uspořádejte vrstvu cibule (v kroužcích). Střídavé vrstvy až na vrchol. Nyní připravte marinádu: vařte 1,5 litru vody, rozpusťte 155 g cukru, přidejte 75 g soli, nalijte do sklenice octa. Nalijte do vroucí marinády, přikryjte, sterilizujte po dobu 35 minut. Je lepší chlazit bez otáčení, takže si uchováte atraktivní vzhled okurek.

Ochrana okurek pro zimu. Chutné recepty

Jak se vám líbí konzervované řepy - nejlepší recepty? S jeho chutí budete spokojeni!
Nakládané okurky s kečupem.
Namočte 4 kg velkých okurek do vody, nechte několik hodin. Vyjměte a důkladně opláchněte, odřízněte konce, důkladně umyjte kopr. Důkladně umyjte nádobu, dejte pár černých pepřů, česnekových talířů a pár koprových větviček. Nakládejte okurky v hustých řadách, znovu koprujte větvičky. Vařte marinádu: nalijte vodu do hrnce, vařte, vložte ingredience pro marinádu: 220 ml octa, 1 polévková lžíce. cukr, 2 lžíce. sůl, 255 g kečupu. Nalijte zeleninu, zakryjte cínovými víčky, přeneste do nádoby s teplou vodou. Vařte, sterilizujte 15 minut.

Ochrana okurek pro zimu. Chutné recepty


Recepty na uchování okurek na zimu
.
Možnost hořčice.
Nasekejte 4 kg okurek, dejte sklenici krystalového cukru, jednu sklenici slunečnicového oleje a octa, lžíci suché hořčice (zrna), sůl, promíchejte. Nechte tuto hmotu stát po dobu 6 hodin. Zabalte do sklenic, otočte. Nalijte šťávu, nechte čtyřicet minut hořčicí. Srolovat.

Jak se vám líbí lecho zachování na zimu? Různé recepty vás příjemně překvapí.
Švagrové jazyky.
Budete potřebovat:
- čerstvé ovoce okurky - 2 kg
- koření a pepře
- kyselina citronová - 2 g
- sůl - 15 g
- granulovaný cukr - 120 g
- voda - 1 litr
- hřebíček - 5 kusů.
Příprava:
Okurky umyjte, oloupejte a podélně nakrájejte. Připravte si solanku: vložte všechna koření, cukr do vody, sůl, vařte. Plátky okurky vložte do mísy, nalijte vroucí solanku a přidržte 10 minut. Umístěte lis nahoru. Vložte ovoce do sklenic. To musí být provedeno dostatečně pevně. Znovu vařte solanku, nalijte ji a utěsněte.
Jsou dost chutné a konzervované rajčatové saláty.
Zdá se, že co nového a originálního lze připravit z okurek? Každoročně však ženy v domácnosti přicházejí s rostoucím počtem možností pro přípravu polotovarů z nich. Nabídli jsme vám jen několik z nich za úplatu.
Podívejte se na podobné recepty

» » Ochrana okurek pro zimu. Chutné recepty