Konzervované okurky s vodkou na zimu - neobvyklý a jednoduchý recept na výrobu okurek.

Konzervované okurky s vodkou

Konzervované okurky s Vodkou - Už jste někdy slyšeli o takové přípravě? Víte, že chutné okurky lze uchovat nejen okurkou, ale také vodkou? Pokud ne, pak zjistěte, jak je zachovat, protože takové kulinářské zvýraznění - dva v jednom - nelze přehlédnout.!

Složení: paprika, vodka, křenový kořen, třešňové listy, rybízové ​​listy, křenové listy, okurky, hořká paprika, celer, sůl, kopr, ocet, česnek


A tak jsme konzervovali okurky s vodkou na zimu.

Krásné fotografie okurek.

Začneme vařit tím, že vezmeme okurky (10 kg), vybereme to nejlepší a dobře je vypereme.

Položte na ručník - nechte ho vytéct.

V tuto chvíli dejte do sklenic lístky rybízu (20 listů), třešňových listů (20 listů) a křenu (5 listů a 2 kořeny). Stanovené množství koření se počítá pro 10 kg okurek.

Když okurky vytékají, balíme je do sklenic a naplníme je předem připraveným kořením: kopr (1 ​​banda), celer (3-4 větvičky), sladké a feferonky (5 a 1 ks.), Česnek (2 hlavy).

Připravujeme roztok pro nalití okurek (marináda s vodkou) s přídavkem soli, octa a vodky, dodržujeme následující proporce: na 10 kg okurek potřebujeme 10 litrů vody, půl litru sklenice soli, 1 sklenici vodky a 10 polévkových lžic octa.

Vaříme roztok na ohni, smícháme všechny ingredience a nalijeme ho do sklenic s okurkami.

Postavme se na jeden den.

Poté přidejte marinádu s vodkou do okurek ve sklenicích, aniž byste k okrajům nádoby přidali 1 cm.

Sbalíme banky.

Uvažte, že okurky s vodkou jsou připraveny. Zde je takový neobvyklý a jednoduchý recept na vaření okurek na zimu. Nápoj a občerstvení v jedné plechovce. &# 128521; Zbývá jen čekat na vhodnou příležitost, jak jim sloužit ke stolu, a překvapit každého takovým kulinářským dílem!


Podívejte se na podobné recepty

» » Konzervované okurky s vodkou na zimu - neobvyklý a jednoduchý recept na výrobu okurek.