Mrazák salát na zimu

Dnes navrhuji doplnit koše rozpočtovou verzí přípravku - salát "Zdarma" na zimu s okurkami viz recept s fotografií níže. Krása tohoto salátu je, že pro vaření budete potřebovat nejjednodušší sezónní zeleninu, žádné „zámořské“ koření a nepochopitelné procesy, vše je rychlé, jednoduché a cenově dostupné - tolik lidí miluje. Složení salátu zahrnuje rajčata, papriky, cibule, mrkev a okurky - veškerá zelenina, která je nám k dispozici v létě a dokonce i na podzim. Salát je ideální pro všechna jídla, pro různé zimní stravy - to, co potřebujete! Navrhuji tedy přechod od slov k činům. Navrhuji to vařit chutný salát "dámské prsty" z okurek na zimu.


Ingredience
Složení:

- rajčata - 4-5 kusů.-
- paprika - 2 kusy.-
- cibule - 1 ks.-
- mrkev - 1 ks.-
- okurky - 4-5 kusů.-
- cukr - 1/2 lžíce.-
- sůl - 1/2 lžičky.-
- ocet - 1,5 lžíce.-

- rostlinný olej - 70 ml-
- koriandr, bobkový list, pepře - podle chuti.Nakrájenou mrkev
Veškerá zelenina musí být umytá, oloupaná a sušená mrkev, cibule a paprika. Mrkev nakrájejte na malé kostky, nakrájejte rajčata na plátky, papriky nakrájejte na proužky.


Připojte vše
Vložte zeleninu do mísy, přidejte cibuli, středně nakrájenou. Umyjte a osušte okurky, zkontrolujte hořkost. Ořízněte ocasy okurek, nakrájejte okurky na malé kousky, pokud je to žádoucí - do kruhů. Ke zbytku zeleniny přidejte okurky a cibuli.


Sůl
Do zeleninové směsi přidejte sůl a cukr, přidejte také malý koriandr, pepře a bobkový list. Nalijte do rostlinného oleje. Míchejte ingredience a nechte při pokojové teplotě 30-40 minut. Během této doby začne zelenina šťávu.


Vařte
Po chvíli přesuňte nádobu do sporáku, vařte zeleninu po dobu 7 minut, nalijte do octa. Salát vařte s octem po dobu několika minut. Myslím. chceš to také uvařit salát z okurky s hořčicí na zimu, recept bez sterilizace.


Dali jsme to do bank
Salát zabalte do sterilních nádob a okamžitě hermeticky najeďte. Položte obrobek vzhůru nohama, přikryjte přikrývkou a nechte celý den. Poté vložte salát do sklepa nebo do suterénu.


Pečetím banky

Dobrou chuť!

Podívejte se na podobné recepty

» » Mrazák salát na zimu