Hořčičná zelená rajčata

V této sklizni je sklizeň zelených rajčat velmi běžná. Nedávno se s takovými recepty setkávám stále častěji. Navíc jsou všichni úplně odlišní saláty se zelenými rajčaty, omáčky, nakládaná rajčata, solená sůl apod. Každý kus je určitě chutný svým vlastním způsobem. Navrhuji vidět, jak můžete připravit zelená hořčičná rajčata studeným způsobem. Mimochodem, za studena nakládaná rajčata lze připravovat podle různých receptů.


Ingredience

Složení:
- zelená rajčata - 10 kg,
- česnek - 3-4 hlavy,
- křenové listy,
- kopr,
- hořčice - 100 gramů,
- třešňové listy.


Pro solanku na kbelík vody:
- sůl - 1 sklenice,
- granulovaný cukr - 2 šálky.umyjte křen a kopr
Poté, co jsme připravili všechny potřebné ingredience, začneme připravovat lahodný přípravek. Nalijte křenové listy a koprem s vodou a dobře opláchněte. Vytáhneme a setřeme zbývající vodu ze zeleně.


myjeme rajčata
Pak třídíme zelená rajčata a vybereme bělené nebo hnědé ovoce. Myjeme je ve velkém množství studené tekoucí vody. Pojďme poslat ovoce do jemného síta mlm, je to jen cedník. Vypouštění vody.


namažte nádobu hořčicí
Myjeme dobře nádobu, ve které budou naše zelená rajčata solena. Opařili jsme ji vroucí vodou. Poté jsou dno a stěny nádoby silně potaženy nejběžnější hořčicí.


dát do kontejneru
Na dno sudu nebo pánve položte vrstvu zelených (kopr, třešňové listy, křenové listy). Připravená rajčata umístěte pevně. Posypeme je oloupaným česnekem, promytými třešňovými listy a koprem. Pojďme připravit solanku. K tomu rozpustte sůl a granulovaný cukr ve studené vodě. Důkladně promíchejte, dokud se sůl a cukr úplně nerozpustí. Poté naplňte nádobu naplněnou rajčaty hotovou studenou solankou. Na vrchol jsme položili kruh s nákladem. Necháme rajčata při pokojové teplotě asi 2-3 dny. Počkáme, až začne fermentační proces. Poté převedeme kontejner na chladné místo. Vezmeme vzorek.


Hořčičná zelená rajčata
A teď odvážně prohlašuji, že naše příprava na zimu z hořčičných zelených rajčat je připravena! Zkuste také vařit korejská zelená rajčata, je také chutné a jednoduché. Dobrou chuť!

Podívejte se na podobné recepty

» » Hořčičná zelená rajčata