Zelená nakládaná rajčata

Tentokrát vám doporučím používat zelená rajčata, která jsou zdánlivě k ničemu. A nejen je použít, ale připravit s nimi velmi chutný kus. Zelená nasáklá rajčata nebudou v chladných dobách nadbytečná, zejména proto, že mohou být použita v salátech a v prvních chodech, a stejně jako svačina.
Už jste někdy vařili zelená rajčata prázdný? Pokud ne, pak vás vyzývám, abyste to udělali hned teď. Tak pojďme začít.


Ingredience

Složení:

- zelená rajčata - 4,5 kg,
- česnek - 350 gramů,
- petržel - 50 gramů,
- koprový zelený - 50 gramů,
- estragon - 50 gramů,

- voda - 5 l,
- sůl - 35 gramů,
- rybíz a třešňové listy,
- černý pepř - 15 kusů.moje greeny
Složky jsou připraveny, zbývá pouze zahájit samotnou přípravu. Tak začneme? Kopr, petržel, estragon a rybíz a třešňové listy namočte do studené tekoucí vody asi 10 minut. Opláchněte tekoucí vodou a nechte ji odtéct.


třídění rajčat
Pak si vezmeme rajčata. Třídíme rajčata. Vybíráme světlé nebo hnědé ovoce. Důkladně opláchněte, vložte do síta pro vypuštění vody.


nakrájejte rajčata
Připravená rajčata nakrájíme na polovinu a nedosáhneme konce. Oloupejte česnek. Opláchneme a projdeme česnekem. Jemně nakrájenou petrželku a kopru ostrým nožem. Smíchejte česnek s bylinkami. Česnekový dresink je připraven. Nyní nakrájená rajčata plňte lžičkou. Položte asi půl lžičky na rajče.


přidejte a nalijte solanku do sudu
Pojďme připravit nádobu na solení. K tomu dobře opláchněte barel vodou. Opařili jsme ji vroucí vodou. Suché a položte třešňové, rybízové ​​a estragonové listy v husté vrstvě na dně. Plněné rajčata jsme dali do sudu. Přidejte černý pepř. Rajčata zakryjte bylinkami nahoře. Vaření solanky. Za tímto účelem rozpusťte sůl ve vroucí vodě. Vařte solanku asi 10 minut. Pak to zchladíme. Naplňte barel rajčat připraveným solným roztokem. Obal s kruhem. Zatížení jsme položili na vrchol a nechali rajčata 3-4 dny při pokojové teplotě. Poté vyjmeme hlaveň na chladné místo. Může to být sklep nebo sklep.


zelená nakládaná rajčata
Zelená nakládaná rajčata jsou připravena na zimu! Dobrou chuť! Zkuste také vařit hořčičná zelená rajčata, podle tohoto receptu jsou aromatické a velmi chutné.

Podívejte se na podobné recepty

» » Zelená nakládaná rajčata